Jump to content
Dogomania

Odszedł Tiram :(.... Bulik ciagle czeka na dom


patrycja100

Recommended Posts

  • Replies 229
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie maja, a moglby im ktos moze zrobic? Tiram nie dosc ze jest kundelkiem to ejst duzy i starszy.....jakie wiec ma szanse na adopcje pomimo ze ma wspaniala psychike i pisza o nim ze szkoda zeby pies o tak wspanialej psychice sie zmarnowal? W jego wypadku tzreba sie spieszyc by zdazyc mu pomoc, a nie sie nie zmienia w jego sprawie, nie ma nawet spacerow ;( Bulik ma wiecej czasu, wiec bardziej martwie sie Tiramem, jego sprawa jest w tej chwili wazniejsza.

Link to comment
Share on other sites

Proszę o treść, będzie wydarzenie dla chłopaków i galeria też :)
Czy robic im wspólne wydarzenie? Ogłaszani tez byli razem? Już widzę, że mieli oddzielne ogłoszenia, sama nie wiem jak to robić...2 osobne wydarzenia? Bo zdjecie przy wydarzeniu musiałoby byc wspólne obu psiaków, mamy takie? A jak z finansami? Maja deklaracje czy tylko Pati płaci, bo chyba jeden jest w DT, a drugi w schronie...Bardzo przepraszam, ale czasu mam mało...Chyba jednak 2 oddzielne wydarzenia...

Edited by iwonamaj
Link to comment
Share on other sites

A to link do wydarzenia Bulika [url]http://www.facebook.com/events/124332477714327/?context=create[/url]

Zapraszam wszystkie cioteczki, które maja konto na FB,( a może któraś zostałaby współ- adminem?) Pati, proszę sprawdź czy wszystko ok...Czy Bulik nadal jest w schronisku czy w DT i kto finansuje, to bardzo ważne... Zrobię im jeszcze galerię zdjęć, ale na razie uboga będzie, tylko 2 zdjęcia Bulika i 3 Tirama. Pati jak będziesz tylko mogła, zrób ładne foteczki.

Link to comment
Share on other sites

Kojarzę oba psiaki.
Bulik ma spacery, natomiast Tiram nie? Co się stało z Jego wolontariuszem? Już nie przyjeżdża?
Mam z 20 psów i często się nie wyrabiam ale są dni kiedy jest nas komplet, dodatkowo mam 3 psy, po koleżance, która wyjechała i jednego też miałam wziąć ale nie chce współpracować niestety- dłużej trzeba będzie przy klatce z nim popracować.
Wiesz może gdzie teraz siedzi Tiram?

Link to comment
Share on other sites

Jescze nie miałam jak sie wybrac, Paluch to dla mnie drugi koniec swiata, nie wyrobiłam ;( Ale czuje sie z tym zle i musze sie tam wybrać. I co dalej? Pomóżcie znalesc Tiramowi domek...Ogłoszenia nie działają, dzięki Iwonie ma fejsa.....czekamy co się wydarzy? I oczywiscie pamietajmy tez o Buliku, ale Tiram jest starszy...Magdyska, Tiram nie ma juz wolontariusza od roku, bo zrezygnował......zabrałabys zcasem Tirama na spacer, poki go nie wyciagnie sie stamtad?

Link to comment
Share on other sites

Pumka ubiegłaś mnie z tą wspaniałą informacją :) Ja się właśnie dowiedziałam i strasznie się cieszę :multi: Jak masz moze jakies jego nowe fotki to jak mozesz wstaw je tutaj. Ja poprosiłam o nowe. Wiesz może cos więcej o jego adopcji? :multi: U Fruzi wszystko jak najlepiej, mam stały kontakt z Kasią u której Fruzia mieszka, jak tylko będa nowe foty to je wstawię.

Link to comment
Share on other sites

Tak w ogóle przepraszam za spam, ale zapraszam do odwiedzenia i pomocy temu biedakowi. Jest z tego samego schroniska co Fruzia, Aron, Tiram i Bulik....
On nie przeżyje zimy w schronisku.. :(
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232751-Pilny-dt%21marnie-widz%C4%99-co%C5%9B-si%C4%99-dzieje-z-moimi-%C5%82apkami-czy-przetrwam-zim%C4%99-w-schronisku"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232751-Pilny-dt%21marnie-widz%C4%99-co%C5%9B-si%C4%99-dzieje-z-moimi-%C5%82apkami-czy-przetrwam-zim%C4%99-w-schronisku[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...