Jump to content
Dogomania

Teofilciu :( żegnaj kochany przyjacielu........[*][*][*]


margoth137

Recommended Posts

[quote name='margoth137']Teoń pozdrawia w zimny i deszczowy dzień i chce się ciociom i wujciom zaprezentować w nowych szeleczkach:loveu:Prawda, że jestem cudny?[IMG]http://images35.fotosik.pl/1922/e02a53a64db9cbeb.jpg[/IMG][/QUOTE]

skąd masz takie fajne????
też chce takie dla Szelosławy :)
Teoś do zacałowania

Link to comment
Share on other sites

A czemu ja nie widze Teonia w nowych szeleczkach?:roll:

Tu sa takie rozne cuda.

[h=3][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/243728-taksowe-obro%C5%BCe-szelki-smycze-na-Kielce-i-Szyd%C5%82owiec-do-2-06"]taksowe obroże, szelki, smycze na Kielce i Szydłowiec do 2.06[/URL][/h]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][COLOR=#000000][B]Naszą koleżankę na dogo Elaję zalało...:shake:
Ma aktualnie u siebie 5 psów i 2 kotki.[/B][/COLOR][/SIZE]
[COLOR=#000000]Sytuacja nie jest zbyt ciekawa - karma i wiele innych rzeczy poszło z wodą, całe szczęscie w ostatniej chwili uratowała swoje psiaki z podwórka...[/COLOR]

[COLOR=#000000]Szczęście w nieszczęściu, że rzeka wylała w dzień![/COLOR]
[COLOR=#000000]Mimo, że Ela nie chce prosić o pomoc, ta na pewno się przyda![/COLOR]
[COLOR=#000000]Jak wiecie Elaja wiele psiaków brała na tymczas całkowicie bezpłatny, teraz czekają ją ogromne wydatki związane z remontem i porządkami, straconymi zapasami i drobnymi sprzętami. [/COLOR]
[COLOR=#000000]Teraz ona sama potrzebuje pomocy.[/COLOR]
[COLOR=#000000]Dobrze, ze nikomu nic się nie stało bo dom stał w rwącej rzece a woda sięgała okien na parterze.[/COLOR]
[COLOR=#000000]Cały parter został zalany, a psiaki przetrzymane na piętrze (Korcia- onka uratowana w ostatniej chwili z kojca bo nurt wody w ogrodzie był już bardzo silny i prawie porwał psiaka, gdyby nie kraty to pewnie by popłynęła)…[/COLOR]
[CENTER][COLOR=#000000]
[SIZE=3][COLOR=#ff0000][B]Potrzebna jest:
- karma dla psów i kotów
- żwirek koci
- środki czystości myślę, ze też się przydadzą
[/B][/COLOR][B][COLOR=#ff0000]!!![/COLOR][/B][/SIZE]

Gdyby ktoś był w stanie pomóc prosimy o kontakt!
Paczka wieziona będzie z Krakowa, chyba że ktoś chciałby bezpośrednio pocztą.[/COLOR][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rudakacha']Może trzeba dla Teofila rękawki do pływania obstalować...;) [/QUOTE]

Wyobraziłam sobie Teonia w takich rękawkach :D Ale Teoniowi we wszystkim jest ładnie, więc i w rękawkach wyglądałby elegancko i przede wszystkim byłby bezpieczny ;)

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieje, że do drugiego piętra woda nie dojdzie. U nas OK. Teoń był dziś skontrolować serce, wet aż był zdziwiony, że jest aż taka poprawa, bo to rzadko bywa. Dwóch go obracało na wszystkie strony, stwierdzili, że ma zdrową sierść, a miesiąc temu niby była gorsza. Teoś warzyw nie lubi za bardzo, a z witamin je tylko Geriadog. Może to zasługa oleju z łososia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...