Jump to content
Dogomania

***Galeria Leeloo***


pingwinek=]

Recommended Posts

  • Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a tak w ogole to zakupilismy sobie ksiazke A.Janowskiego "Mój pies championem" i wkoncu rozumiemy jak to jest z tymi wszystkimi tytulami jakie sa przyznawane na wystawach ;D -powoli caly czas sie szykujemy ;)
ale wciaz nie mamy ringowki x[ a czasu juz na nauke malo! czy moze ktos z was sie orientuje gdzie ja moge zakupic, chcialam bym taka zeby miala satyne pod szyja by Lilu sie nie dusila, wiem ze sa takie w york centrum ale jakos mi sie one tam nie podobaly, nie wiem moze bede musiala zdecydowac sie na ta w "psim sklepiku"??

Link to comment
Share on other sites

dzien doberek:) wpadlysmy sie przywitac.Kurcze zazdroszcze Ci ze macie rodowod ja teraz zaluje troche ze nie wzielam psiaka z rodowodem bo pobawilabym sie w wystawy a tk to nikomu nigdy sie nia nie pochwale;( chociaz na wystawe i tak idziemy ale tylko kibicowac w czerwcu w krakowie.No i przy okazji moze sie cos kupi:D Lilu jest cudna ma strasznie ladny kolorek moja jednak do srebrzystych nalezy tych stalowych a tak chcialam zeby byla ciemna no ale nie wyszlo ale dla mnie i tak jest peikna.Wlasnie a mam pytanie papilotujesz Lilu?? Bo nie widzialam foteczek z papilotkami a wlos ma swietny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yorkie']Ja też zazdroszczę... kolejnego yorka postaram się mieć z rodowodem, ale jak bym teraz miała wybrać, czy Arisa, czy psa wystawowego, to i tak wybiorę Arisa :buzi:[/quote]

[quote='pingwinek=];3641572']kazdy wybralby swojego ukochanego psiaka :D[/quote]


no dokladnie tez w zyciu Fibuli nawet na najpiekniejszego yorka medaliste nie amieie bo ona dla mnie jest naj i juz:):loveu:

Link to comment
Share on other sites

No to czekamy z niecierpliwoscia na wasz debiut. Wiele ringowek widzialam na necie w sklepach internetowych. Lepiej szybko sie w taka zaopatrz, bo Lilu musi sie jeszcze na niej nauczyc chodzic:p

Na pewno zajmie wysoka lokate, bo sliczna z niej panienka:loveu: Ma bardzo ladny wlos.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...