Jump to content
Dogomania

Tedi - czasami droga do DOMU jest bardzo długa.


Onaa

Recommended Posts

Niestety stało się. Pierwszy raz zabrakło Tediemu do opłaty DT. 35 zł.
A jeszcze czeka nas zaplata za fakturę za badania Tediego.
Miał prześwietlana łapkę, dwa zdjęcia. pazura nie będziemy wycinać, bo trzeba by amputować dwa palce, co może doprowadzić do złamań i zwichnięć. miał wyczyszczone zęby i poraża bielą:) dwa stracił. Przy okazji zrobiliśmy badania krwi. Okazało się, że Tedis jest starszy niż myśleliśmy. ma ok. 10 lat.

No cóż... pamiętam jak się wahałam czy wyciągać Tediego i Żuka ze schroniska. Nie żałuję, bo dostały półtora fantastycznego życia. Pamiętam obietnice, że nie zostanę z tym sama. Osoby, które najbardziej obiecywały - milczą.
Tym bardziej dziękuję tym co są z nami cały czas:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ocelot']Niestety stało się. Pierwszy raz zabrakło Tediemu do opłaty DT. 35 zł.
A jeszcze czeka nas zaplata za fakturę za badania Tediego.
Miał prześwietlana łapkę, dwa zdjęcia. pazura nie będziemy wycinać, bo trzeba by amputować dwa palce, co może doprowadzić do złamań i zwichnięć. miał wyczyszczone zęby i poraża bielą:) dwa stracił. Przy okazji zrobiliśmy badania krwi. Okazało się, że Tedis jest starszy niż myśleliśmy. ma ok. 10 lat.

No cóż... pamiętam jak się wahałam czy wyciągać Tediego i Żuka ze schroniska. Nie żałuję, bo dostały półtora fantastycznego życia. Pamiętam obietnice, że nie zostanę z tym sama. Osoby, które najbardziej obiecywały - milczą.
Tym bardziej dziękuję tym co są z nami cały czas:)[/QUOTE]


Aniu ile kosztowały badania ,zdjęcia i zabieg?

Link to comment
Share on other sites

Korzystam z chwilowej obecności u koleżanki i wklejam zdjęcie rtg Tedisia:



Tediś zyskał hollywoodzki, śnieżnobiały uśmiech
Jednak jeśli chodzi o paluszki, na tym zakreślonym na czerwono kółeczku widać, że to nie jest problem samego pazurka, po prostu ostatnie paliczki w ogóle nie są wykształcone. Trzeba by było amputować dwa palce, co wcale by nie pomogło, mogłoby wręcz doprowadzić do zwichnięć łapki w nadgarstku, bo Tediś stawiałby łapkę na 2 zewnętrznych palcach.
Pan doktor diametralnie skrócił dziwnie rosnący pazurek i to tyle...







[IMG]http://images62.fotosik.pl/285/1a64c9a0b6fb69f9med.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iljova']A dlaczego ja go nie widziałam ?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Podeślij mi na fb będę udostepniać...tutaj baaardzoooooooooooo rzadko bywam :shake:[/QUOTE]

Tu jest:)
[url]https://www.facebook.com/AmicusCanisFundacjaNaRzeczZwierzatSkrzywdzonych[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...