Jump to content
Dogomania

Starachowice!Dwójka kilkumiesięcznych szczeniaczków w końcu w domku!


Majaa

Recommended Posts

  • Replies 710
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Daihla Dziękujemy za allegro ! Wszystko jest jak najbardziej w porządku na aukcji ! (dopiero teraz dotarłam do kompa)
Co do schroniska .... hmmmmm ...... też się nad tym zastanawiałam, ale nasza gmina nie ma umowy z żadnym schronem (grasuje tutaj hycel, który ma obowiązek usypiania psów - zapraszam na wątek podlinkowany w moim podpisie,tam szczegóły), a jak ze schroniskami jest w naszej okolicy to warto poczytać
Kielce:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6486983#post6486983[/URL]

Najbliższe nam kiedyś "schronisko" w Białce :
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=68361[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Nie skojarzyłam faktów - słyszałam o tym okrucieństwie. Wrrr... Skąd się biorą takie drastyczne pomysły,,,:angryy:
A co do psiaków - cieszę się że sunia jest po sterylce :)
Co do allegro - nie ma za co dziękować, chętnie wstawię jakieś psisko od czasu do czasu - te bidy szukają domku już tak długo, a są bardzo kochanei słodkie. Dziś oglądalność ich aukcji sięgnie chyba 1000 wyświetleń ... A pozostało jeszcze 10 dni... Mam nadzieję, że ktoś się dla nich znajdzie...
Hopkajcie maluszki w górę!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daihla']1200 wyświtleń ... nikt nie obserwuje :( No mam nadzieję, że znajdzie się dla maluchów domek póki są jeszcze młodziutkie.. Hopkajcie szczeniory w górę![/quote]
Był jeden telefon z allegro ... Pan miał się zastanowić i .... się zastanawia wciąż :(

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj Opiekunki rodzeństwa opowiadały nam niesamowite historie o psiakach i ich zachowaniach ! Nie jestem w stanie tego powtórzyć, ale generalnie wszystko wskazuje na to, ze oba psiaki powinny faktycznie trafić do jednego domku - tak są ze sobą zżyte ! W końcu - tak naprawdę mają tylko siebie!
Ustalilismy jeszcze jedno z Paniami dzisiaj ! Mimo, że nasza skarpeta świeci pustkami (choć widoczne jest coś ok. 15 złotych) musimy wykastrować Maxa i przy tej okazji wyciąć mu wilcze, mocno wrastające pazury !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daihla']Majaa, podaj jakiś nr konta czy coś, chętnie się dorzucę.
A jak zrobię opis na allegro, to dam go Wam najpierw przeczytać i jeszcze raz wrzucę psiaki :)[/quote]
Dziękujemy
Fundusze zbieramy poprzez AFN:

[B][SIZE=4][COLOR=#000080]78213000042001038801430001
[/COLOR][/SIZE][SIZE=3]VWBank[/SIZE][/B]

[COLOR=black][B]ALARMOWY FUNDUSZ NADZIEI NA ŻYCIE[/B][/COLOR]
[COLOR=black][B]UL.JAGIEŁŁY 5 M 19[/B][/COLOR]
[COLOR=black][B]14-100 OSTRÓDA[/B][/COLOR]

[B][COLOR=red]Koniecznie z dopiskiem "Psy Starachowice"[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...