Jump to content
Dogomania

2xCAC, 1xCACIB, 1xWystawa championów - Budapeszt 16-19.02


pawelg

Recommended Posts

Droga do Budapesztu byla tragiczna, Slowacja praktycznie nie przejezdna, drogi zablokowane. Ale dotarlismy i cos tam ugralismy
Nasz Bedlington byl na trzech wystawach:
Solo Rossii Sapore di Sol (Jazz) - 1xBOB, 1xCACIB, 2xBOS, 3xCAC

tym samym rozpoczal Interchampionat i zakonczyl CH. Węgier!!!

Mała ciekawostka, kazdego dnia inny Bedlington dostawal BOBa ;) z gustami sedziow sie nie dyskutuje...

Pierwszy raz na wystawie pokazalismy naszego teriera japonskiego. Sedzia z Wegier rowniez pierwszy raz ocenial pieska tej rasy ;)

Nasz Keru niezle chodzil, ale nie chcial stac. Mimo tego udalo sie zdobyc wszystko:
Amakakeru-Meiji White Oleander (Keru) - 1xBOB, 1xJBOB, 1xJCAC.

Ogolnie wystawa bardzo fajna, szczegolnie, ze ugralismy to, co chcielismy ;))

Tym samym, na jego pierwszej wystawie, rozpoczal Mlodziezowego Championa Wegier.

Link to comment
Share on other sites

Życzę Wam, żebyście nie mieli z tymi Węgrami takich problemów, jakie mam ja. Już przeszło 8 miesięcy czekam na dyplom z FCI, bo Węgrzy do tej pory nie przesłali sprawozdania.:shake:

Link to comment
Share on other sites

Mam troche zdjec z tej wystawy. Ale od wczoraj mam problem z internetem...Netia cos naprawia. Jak juz naprawi, to dodam foteczki, przesle tez stawke amstaffow.

Wczoraj na CACIBie, Ewa Ilczyk ze swoim Cobkiem zdobyla BOB wsrod westow ;) tyle wiem.

Czy weimary z Poznania dotarly na wystawe?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pawelg']Mam troche zdjec z tej wystawy. Ale od wczoraj mam problem z internetem...Netia cos naprawia. Jak juz naprawi, to dodam foteczki, przesle tez stawke amstaffow.

Wczoraj na CACIBie, Ewa Ilczyk ze swoim Cobkiem zdobyla BOB wsrod westow ;) tyle wiem.

Czy weimary z Poznania dotarly na wystawe?[/QUOTE]

Witaj, no niestety nie dotarliśmy.... Wielka szkoda, ale siła wyższa, tak czy tak wielkie dzięki za pomoc :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...