Jump to content
Dogomania

Odszedł Aron......


patrycja100

Recommended Posts

[quote name='pumka1990']Hop do góry Aronku ;) Znamy się osobiście i wiesz, że życzę Ci jak najlepiej ;)

Przepraszam za spam... ale czy mogę mieć prośbę do Was Cioteczki? Chodzi o sunie z tego samego schroniska co Aron... okazało się, że ma złośliwego raka wątroby.. prawdopodobnie już z przerzutami... ma mało czasu.. nie wiemy czy będzie to dzień, tydzień, czy miesiąc... ale sunia ma policzone dni ;(
Szukamy Jej domu na dożycie! Zasługuje na to... Mieszka w schronisku od 2005 roku :(
Wątek Fanty:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/223046-7-letnia-FANTA-z-nowotworem-w%C4%85troby-szuka-domu-na-OSTATNIE-DNI-%C5%BBYCIA[/url][/QUOTE]
straszne,straszne ,straszne co piszesz o suni........nie moge pomoc,nie mieszkam w polsce......serce peka.............:(:(boje sie zajrzec na watek nawet,bo strasznie zle znosze takie historie:(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 455
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przepraszam , że się uniosłam , ale chyba mi nerwy puściły , jeden z moich podopiecznych walczył o życie , ostatni tydzień nie myślałam o niczym innym tylko jak go ratować i chyba musiałam jakoś odreagować (na szczęście nasz Momo cudem zdrowieje ) :)

Dziewczyny napiszcie do Figu ona regularnie jeździ na trasie Warszawa Tomaszów , wozi psiaki , może będzie mogła pomóc :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolina175']Niestety tak:( Lecz jak bedziemy zwlekac z oddaniem go do hotelu Ania znajdzie innego psiaka itak juz 3 tygodnie trzyma miejsce dla niego... WIec nie iwem co robic:( Na poczatek mozna by ratowac sie bazarkami ale co dalej?[/QUOTE]
Karolinko jest miejsce wolne więc niech Aronek jedzie :) deklaracje musimy uzbierać ....trzeba rozesłać trochę wątek i poprosić o wsparcie ....
Z Iwonką na pewno jakiś bazarek dla Aronka zorganizujemy ;) chociaż tak pomożemy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lolalola']a poloweczki na razie za hotelik nie mozna dac???
tak sie ciesze,ze Aronek bedzie w hoteliku;)
Kochane!!!trzeba na maxa wysylac setki pw,ja wiem co mowie bo nieraz to na swoich psiakach przerabialam,siedzialam nocami i slalam,ale cel osiagnelam;)[/QUOTE]

U mnie nie płaci się od razu , rachunek wystawiam 30/31 każdego miesiąca i jest 7 dni na zapłacenie go :)

Link to comment
Share on other sites

No to mamy znowu problem Pani z fundacji teraz nie zabierze Arona z Palucha gdyz jest chora od 27 idzie do szpitala. Chyba ze ktos inny obierze Arona z Palucha i znajdziemy inna osobe do transportu. Nie wiem jak myslicie wstrzymac sie i szukac innego hotelu? Bo wiem ze Ania nie moze tyle czekac. Czy szukac kogos innego kto by go zabral i przewiozl do Ani tylkow tedy nie wiem czy pies bedzie zaszczepiony i odrobaczony a ja nie jestem w stanie tego zalatwic :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolina175']No to mamy znowu problem Pani z fundacji teraz nie zabierze Arona z Palucha gdyz jest chora od 27 idzie do szpitala. Chyba ze ktos inny obierze Arona z Palucha i znajdziemy inna osobe do transportu. Nie wiem jak myslicie wstrzymac sie i szukac innego hotelu? Bo wiem ze Ania nie moze tyle czekac. Czy szukac kogos innego kto by go zabral i przewiozl do Ani tylkow tedy nie wiem czy pies bedzie zaszczepiony i odrobaczony a ja nie jestem w stanie tego zalatwic :([/QUOTE]
miejsce w dobrym hotelu jest ciezko znalesc!!:(zrobilabym wszystko zeby zabrac Aronka jak najszybciej,wiem,ze mozliwosci sa ograniczone...ale jest troche cioteczek w Wawie,moze da sie cos zorganizowac......kurcze szkoda,ze sie tak pokomplikowalo:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beat2010']Na wyjściu z palucha psy dostaja piguły na robaki, ksiązeczkę, sa szczepione ( jakiś czas temu zapewne) i jest to wpisane,[/QUOTE]
No to super teraz tylko potrzbna osoba ktora wyciagnie psa i osoba ktora zawiezie :) Zaczynam poszukiwania :)

Pani z Fundacji nakierowuje tez na to zeby zamiast Arona wyciagnac z Palucha Bulika bo grozi mu eutanazja:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...