Jump to content
Dogomania

Czeladź pilne!!!


iwonamaj

Recommended Posts

2 godziny temu miałam telefon od osoby z Czeladzi, która zauważyła przy pętli tramwajowej, na wysepce leżącego niedużego, czarnego, gładkowłosego, podpalanego psiaka. Wróciła do domu po jedzenie, żeby łatwiej go złapać, w międzyczasie ktoś zadzwonił po straż miejską. Piesek nie da się złapać, podobno ktoś go tam widuje od kilku dni. Psiak ma rozerwaną obrożę i nie da się zwabić nawet na jedzenie. Czy ktoś mieszkający w pobliżu mógłby się zainteresować psiną? Ja mieszkam w Sosnowcu i nie jestem zmotoryzowana, nie znam Czeladzi zupełnie. Mróz straszny na dworze :-(:-(:-(...

Link to comment
Share on other sites

Moja koleżanka dwukrotnie wieczorem była na miejscu, gdzie poprzednio widziano pieska...Możliwe, ze Straż Miejska jednak go odłowiła, bo mieli być około 18 na jakimś koncercie chyba, w pobliżu i obiecali zajrzeć. Wtedy psiak zostałby wywieziony do schroniska w Zawierciu...Albo moze ktoś się zlitował nad nim...Ale skoro on taki płochliwy był i poprzednio nie dał się złapać :(...A może on jednak ma dom i tylko w dzień biega samopas, a na noce wraca...Był tam widziany od kilku dni, a w takie straszne mrozy nie przeżyłby na dworze tyle czasu...Snuję domysły, bo spokoju mi to nie daje... :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...