Jump to content
Dogomania

Oskarek szczęśliwy w nowym domku ;) Pojechał niedaleko Warszawy.


Karolcia_ko5

Recommended Posts

  • Replies 883
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='martka1982']trochę się podłamałam dzisiaj..........myślałam,że on już na prostej

wydobrzeje, wyjdzie z tego ale w schronie na pewno rekonwalescencja będzie trwała dłużej, wiadomo,że tam nie ma czasu aby go dopilnować,żeby np nie grzebał przy tych ranach, on potrzebuje cierpliwości i zaangażowania, które może dać tylko dt
przynajmniej na tę chwilę, kiedy dostaje leki, jest obolały a rany są świeże powinien być traktowany wyjątkowo[/QUOTE]

To może warto by było poszukać DT, rozgłosić chłopaka, zebrać kasę i go wyciągnąć ze schronu...wtedy miałby zapewnioną całodobową opiekę...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='plinka54']To może warto by było poszukać DT, rozgłosić chłopaka, zebrać kasę i go wyciągnąć ze schronu...wtedy miałby zapewnioną całodobową opiekę...[/QUOTE]

Też tak myślę..zdecydowanie...żeby mu szukać DT.

Już są osoby które deklarują pomoc dla Oskarka !!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NataZG']200 zl wyslane i deklaruje 100 stalej na dt dla malenstwa:-([/QUOTE]

[quote name='plinka54']Ja też się złożę na DT!! Nie mogę dużo ale 20 zł stałej dam. Sądzę ża jakby porozsyłać wątek to znalazłyby się osoby które też wspomogą finansowo, więc może spróbujmy go wyciągnąć ze schrono, co...?[/QUOTE]
dzięki dziewczyny - 120zł stałych deklaracji to naprawdę niezły początek :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='plinka54']Tak, tak, tylko pamiętajcie że są to deklaracje na DT!!! Więc może warto zacząć coś działać w tej sprawie?[/QUOTE]

tak..trzeba działać...czegoś szukać...popieram plinkę54 w 100%....
w razie czego mogę powysyłać jakieś zapytania do hotelików,które znam...martka1982,bo Ty masz kontakt ze schroniskiem to daj znać czy mamy wolną rękę by szukać czegoś dla Oskarka....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beatkaa']tak..trzeba działać...czegoś szukać...popieram plinkę54 w 100%....
w razie czego mogę powysyłać jakieś zapytania do hotelików,które znam...martka1982,bo Ty masz kontakt ze schroniskiem to daj znać czy mamy wolną rękę by szukać czegoś dla Oskarka....[/QUOTE]

Dokładnie! :) tylko wtedy musiałby ktoś wyciągnąć psiaka ze schronu, byłoby trzeba rozesłac info o zbieraniu pieniędzy. Już macie 120 zł miesięcznie podane na tacy - chyba to daje motywację? ;) Warto walczyć! Sądzę że znajdzie się niejedne dobre serducho które wesprze finansowo tego biedaka. martka1982 dałaś początek wątkowi, moze uda Ci się pomóc Oskarowi jeszcze bardziej? Wiadomo że to duża odpowiedzialność, ale widzisz że masz wsparcie, a jakby 'rozreklamować' temat to musiałoby się udać zapewnić mu DT!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulina0409']Jestem z fb. Łzy się same cisną do oczu :-( Podajcie, proszę, dane do wpłat na pw. Stałej deklaracji nie dam już rady, ale jednorazowo wpłacę.
Oskarku, maleńki trzymaj się.[/QUOTE]

dziękujemy bardzo, zaraz prześlę pw z kontem skarbnika

laski!!!!!!! mam super info, jest dt, teraz tylko musimy szybko uzbierać brakujące deklaracje, na tę chwilę mamy 130zł deklaracji, brakuje 170zł
jedzie do Reni w miejsce Nestiego, który dziś lub jutro jedzie do ds

kto się cieszy oprócz mnie?:)))))))))))

Edited by martka1982
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...