Jump to content
Dogomania

Lala już nie szuka.Znalazła dom na który tak długo czekała.Zostaje u mnie :)


Gamba

Recommended Posts

:grab: :grab: :grab: :grab:
Skopiuję wam wiadomość od domku, który jest chętny na Żanetę :

Witam Mam duże problemy z łączem internetowym, życie na wsi ma i też swoje wady. Z kontrolą warunków jakie mogę zapewnić suni nie ma problemów, nie mam nic do ukrycia, a jak ktoś inny ma lepsze warunki to przecież dobro psa w tym wypadku jest najważniejsze, dość już przeszła psina. Mam tylko obawy co do sterylizacji suczki bowiem Tika była poddana temu zabiegowi i boryka się teraz z problemem nadwagi, i jedna z moich kici była też poddana temu zabiegowi i oprócz problemów z wagą ma też problemy ze swoją tożsamością. Więc mam pytanie czy zgodzenie się na sterylizacje jest warunkiem zaadoptowania Żanety? czy nie wystarczy psiaka przypilnowywać, a przecież może za pare lat jak sunia dobrze by u nas się czuła-jak we własnej rodzinie i świadomie chcieli byśmy uzyskać potomka suni, żeby nigdy od nas nie "odeszła" to ....... Jak P. widzi rozmawiam szczerze i nie ukrywam swoich obaw i watpliwosci, wiec jak to co oferuje nie odpowiada Panu, ja zrozumie bo ma P. na uwadze dobro Zanety. Pozdrawiam. Wioletta ps moze P. liczyc rowniez na przesylanie fotek na e-mail suni.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:-( Dobrze chociaz że szczerze napisali że chcieliby potomka po Żanecie. Potwierdza to mój wcześniejszy post. Jak ona taka śliczna marmurka to czemu nie zrobić wiecej marmurków??? Ale dlaczego taka piękna marmurka jak Żaneta jest w schronie!!! Nikt już tego nie widzi:roll: .
Gamba- a nie dałoby się jej wysterylizować już w schronisku? Może dałoby się nazbierać jakąś kwotę. Wiele osób tu zagląda. Może coś zorganizujemy?
Czekamy dalej na domek! Cierpliwie!

Link to comment
Share on other sites

No właśnie, to nie ten domek, chociaż wydaje mi się, że Pani nie ma złych zamiarów tylko ma mało informacji!A przecież wątpliwe, że Żaneta urodziłaby jednego szczylka specjalnie dla niech!Cóż... szukamy dalej domu dla tej piękności!
Kwestia sterylizacji Żanety tak jak pozostałych suk w brzeskim przytulisku jest dalece odległa :angryy: .Nie praktukuje się tutaj sterylek, niestety!Na moje zapytania dotyczące sterylek robiono :crazyeye: :crazyeye: . Więc nie ma szans na sterylkę w przytulisku, nie mówiąc już o opiece po operacji, zresztą w życiu bym tam Żanety nie zostawił :roll: .
Wiecie, jakoś by się uciułało kwotę na zabieg, ja mógłbym ją na rehabilitację przetrzymać u siebie (myślę, że z moim psem by się dogadała) ale tylko wtedy, kiedy bym wiedział, że zaraz po tym Żaneta pójdzie do domku!Nie mogę jej zapewnić tymczasu i nie może u mnie zostać długo. Póki co mieszkam z rodzicami i rodzeństwem (myślę, że po wakacjach to już się zmieni ) i póki co rodzice moi dyktują warunki!
Tak sprawa wygląda!:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje, już nie wiem który raz :cool3: :loveu:
Dziś miałem pierwszy od dawna telefon w sprawie Żanety :roll:
Pan ma bardzo ładnego psa, podobnego do Żanety i "ładne małe po nich by były,można by posprzedwać" (cytat dosłowny, takie coś usłyszałem w słuchawce).Na moją propozycję, aby ów Pan sam zaczął się rozmnażać usłyszałem " ty k***a głupi ch**u" po czym pan odłorzył słuchawkę !!
Jakie to budujące :diabloti: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Właśnie tego się obawiałam, że jak już będzie jakieś zainteresowanie Żanetka to właśnie tylko takie...:shake:
Ona jest piękna i taka oryginalna, szkoda że nie ma możliwości Jej wysterylizować teraz...przynajmniej nie dzwoniliby tacy IDIOCI!!!!!!!!

No nic, czekamy dalej aż odezwie się ktoś konkretny ;)

Link to comment
Share on other sites

Npisze tak samo jak w wątku Falco!Widzialem dziś Żanetę, chyba u niej wszystko ok, strasznie ucieszyła sie na mój widok!Nie dostałem się dziś do psów więc tylko tyle informacji!Aaa... z tego co sie dowiedzialem nikt o nią nie pyta, nikt nie dzwoni w jej sprawie!Zarówno do przytuliska jak i do mnie !

Link to comment
Share on other sites

Piękna jest ta sunia i widać po oczkach jak bardzo mądra. Na pewno jak znajdzie domek to jej rodzina będzie dumna z takiej suni. Trzymam kciuki za dobry domek!!!Bardzo jest kochana i tą mordeczke by sie wycałowało z checią... co ona jeszcze robi za kratami? taki skarb! Widać już ze zdjecia że bedzie strasznie wdzieczna jak znajdzie dom i nie bedzie robic problemówDo góry psinko!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...