Jump to content
Dogomania

Czy to dobrze jedzenie


sobek34

Recommended Posts

Moje zwierzatka karmie Happy dog .Irlands-Losos z krolikiem lub Josera
,i daje mieso z puszki RINTI,raz w tygodniu gotuje kurczaka z rozgotowanym ryzem i jarzynami.karmie 2 x dziennie o 8 rano i o 17 godzinie.Smakolykami sa wysuszone jelita krow,czy krolikow.penis bawoli,wysuszone mieso kur,czy krow

Link to comment
Share on other sites

Kasza? Chleb? Ryz? :crazyeye:

Sklad Happy dog:
"Mąka kukurydziana, mączka drobiowa (14%), skwarki, tłuszcz drobiowy, tłuszcz wołowy, mączka z mięsa jagnięcego (4%), mączka rybna, mąka ryżowa, hydrolizat wątroby, proszek jajeczny, buraków cukrowych, wytłoki z jabłek (suszone) (1%), chlorek sodu, drożdże (suszone), chlorek potasu, jęczmień (fermentowany) (0,2%), algi morskie (suszone) (0,15%), siemię lniane (0,15%), wyciąg z drożdży (), karczochy, mniszek lekarski, imbir, liście brzozy, pokrzywy, powiedzieć, kolendra, rozmaryn, tymianek, korzeń lukrecji, mięso małży (suszone) (0,01%), rumianek, wiązówka, ramsom (Razem ziół: 0,14%). Strawne energii: 1690 kJ/100 g"

:-o :roll:

Taaaa, rzeczywiscie zdrowe zarcie dla miesozercy :roll:

Moj pies dostaje surowe mieso..To do czego przystosowala go natura..Suche bobki- bleeee :shake:

Link to comment
Share on other sites

Hey ja karmie psiaki ryz z warzywami i kurczakiem albo karma sucha pamientaj aby nie dawac koci z kurczaka sa one nie bezpieczne sa ostre nie sa polecane do karmienia :_)




[quote name='sobek34']Ja daje swojemu labciowi karmę bosch ramo a, wieczorem kasze z chlebem i różnym mięsem. Czy do dobrze ze karmie ras karmo raz domowym jedzeniem?

LOVE Springer Spaniel AND Lab[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Orange Tree']

Taaaa, rzeczywiscie zdrowe zarcie dla miesozercy :roll:

Moj pies dostaje surowe mieso..To do czego przystosowala go natura..Suche bobki- bleeee :shake:[/QUOTE]

Psy to wszystkożercy, więc jedzą wszystko. Jeżeli nie dajesz swojemu psu warzyw, to długo nie pociągnie ;)

A kasza i chleb to bardzo złe rozwiązanie. Chleb nic nie daje, tylko zapycha, a kasza dostarcza tylko dużą ilość węglowodanów, która w dużej ilości może doprowadzić do rozwolniena. Już lepiej makaron, ale wszystko w rozsądnych ilościach. Ja mojemu white terrierowi daję tak raz na tydzień/dwa domowe jedzenie, ale to są cztery dni pod rzad. Najczęściej mięso, na których robię zupy, czasami ekstra jakieś szyjki indyków, ozorki lub serca. Do tego trochę ryżu i warzywa. W innych przypadkach sucha karma i saszetki, zazwyczaj różnych producentów, zmieszane, jako dodatek do czegoś, po prostu różnie różniście :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

tego chleba to bym nie dawałą zbyt wiele:) a Bosch (zależy jeszcze która wersja) wcale nie jest taki dramatyczny jakościowo; moje swego czasu dosć długo jadły na zmianę Fish&Potato i Lamb&Rice ; mieszać sposoby karmienia możesz jak najbardziej - o ile pies nie jest bardzo wrażliwy żołądkowo i nie ma alergii

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...