Jump to content
Dogomania

Galeria LENKI


drzalka

Recommended Posts

[quote name='drzalka']o jak dużo odwiedzających.. witamy witamy :loveu: :p :lol:
ostatnio .. tak naprawde dzisiaj.. Lena jets jakas dziwna.. zaczyna przejawiać dominacje.. dzisiaj bawiliysmy sie na dywaniku na całego.. sakakłysmy lezałysmy podgryzałysmy sie hehe. a ona w pewnej chwili gdy ja siedziałąm na dywanie i odpoczywałąm.. wskoczyłą namnie z łąpami( robi tak czasami..a le nie tak szybko i zamaszyscie) i zaczela no wiecie co, barabara ( nigdy tego nierobiła)..

bylismy na meczu.. Lena sie juz chyba nudziłą.. i zaczeła na mnie skakać z zębami.. niewiem czy dla zabawy.. czy włąsnie dominacja .. co wy nato ??[/quote]

ona to u kENTAKULCA :cool3:
zobaczyłą:diabloti::diabloti::diabloti:

pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Szarik']Oj, drzałka, drzałka, mały dominant i buntownik Ci rośnie :) Nie przejmuj się, mój też tak ma miejscami. Pozdrawiamy psiarzy![/QUOTE]

hhihi wiesz ale twoj ma jakies 2 miesiące a moja 14 miesięcy :eviltong: m i jest samczykiem :lol: Pozdrówka.. ale mały dominant to isę przyznam

Link to comment
Share on other sites

Tigra jak byla mniejsza to kilka krotnie "kopulowala" z kocykiem swoim :evil_lol: i z moja poduszka:grin: mnie sie nie odwazy tknac:diabloti:
za to moja wczesniejsza sunia co chwila czyjes nogi "gwalcila":evil_lol: ale nie groznie
lence pewnie sie nudzi albo podpatrzyła gdzies:siara::evil_lol:
p.s-witanko:multi:

Link to comment
Share on other sites

Nebis, Lenka dziękuje za komplement..:) niestety Lena jest z pseudohodowli, nieznam jej rodziców, jeśli bym nawet znała, nie podałabym ci namiaru, bo jestem przeciwna rozmnazaniu nie rasowych psów, żaluje ze przyczyniłąm się do tego, ale Lenki bym nie oddała :P Lenabyła trzymana w stodole, z innymi rasami, koles od ktorej kupiłam Lene niebył raczej miłośnikiem bokserów, miał jeszce w klatce charta, i spaniela :roll:

Link to comment
Share on other sites

Śliczny ten Twój wyjątek:loveu:
Jak tam cieczka? U nas 14dzień:sadCyber:
Ja już z tymi psami nie mogę, coraz wiecej kawalerów, a wczoraj moja mama o jednego wielbiciela KOry sie potkneła i wyryła na beton:evil_lol:
Na szczęście niedługo koniec.
Głaski dla Lenki i całus w fafla od Ko:cool3:rki
Edit: cos mi sie juz całkiem posrało to chyba sunia kitki ma cieczke:evil_lol:
Ech bo na tym forum tyle boksikow:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rybka_39']Śliczny ten Twój wyjątek:loveu:
Jak tam cieczka? U nas 14dzień:sadCyber:
Ja już z tymi psami nie mogę, coraz wiecej kawalerów, a wczoraj moja mama o jednego wielbiciela KOry sie potkneła i wyryła na beton:evil_lol:
Na szczęście niedługo koniec.
Głaski dla Lenki i całus w fafla od Ko:cool3:rki[/QUOTE]

Witanko :loveu: Jaka cieczka :razz: ;) Lena juz 3 miesiące pocieczne i wysterylizowana( misiąc juz po) pannica chodzi :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Witam.. Jasne ze to mit.. LEnka czuje się super.. i jest jescze bardziej rozbrykana niz przed hihi.. po tygodniu od zabiegu mogła już się bawić jak zawsze...a po cięciu ani ślady , a ma ono z 10 cm, bo u Leny "narządy jak u kotki":evil_lol: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...