Jump to content
Dogomania

Galeria LENKI


drzalka

Recommended Posts

Witajcie :D.. A Lena w środe bedzie miałą swoj debiut filmowy, wraz z naszym kotem Arabem, no i ja też.. wiecie moja siostra i jej chlopak tworzą filmy alternatywne, no i powiem ze są w tym dobzi, kilka nagrod zgarneli:D.. i dzwoni do mnie siora PAulina masz czas w srode, jesli masz lużne lekcje, to zagrasz w filmie, drugiej części Stiudenta, ja zonk <wow>.. i to z Leną hahaha ale bedzie smiechu hahaha.... jak sie zobacze pozniej w tym filmie to chyba padne :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

cześć hej czołem ;):lol:

Śliczne foteczki Lenki :D

Tylko uważaj na nią skoro tak się zachowuje:cool1:
Moja Gera na szczęście podczas cieczki sie mnie pilnowała, nie miała ochoty na amory a i jakos faceci tez do niej za bardzo nie lgnęli. Zobaczymy co będziw przy następnej:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='drzalka']Witajcie :D.. A Lena w środe bedzie miałą swoj debiut filmowy, wraz z naszym kotem Arabem, no i ja też.. wiecie moja siostra i jej chlopak tworzą filmy alternatywne, no i powiem ze są w tym dobzi, kilka nagrod zgarneli:D.. i dzwoni do mnie siora PAulina masz czas w srode, jesli masz lużne lekcje, to zagrasz w filmie, drugiej części Stiudenta, ja zonk <wow>.. i to z Leną hahaha ale bedzie smiechu hahaha.... jak sie zobacze pozniej w tym filmie to chyba padne :evil_lol:[/QUOTE]
O to liczymy na premiere:razz: :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='drzalka']taaa... POdobno mam tam grać jakąs treserke i mam szkolic Lene :D....to taka komedia :D.. a głowny bohater,przyjdzie na skzolenie z kotem na rękach w szelkach ( moim arabem)..ciekawe jak to wyjdzie haha...[/quote]
hahaha
ja tez licze na premiere:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='drzalka']taaa... POdobno mam tam grać jakąs treserke i mam szkolic Lene :D....to taka komedia :D.. a głowny bohater,przyjdzie na skzolenie z kotem na rękach w szelkach ( moim arabem)..ciekawe jak to wyjdzie haha...[/quote]


[B]Ale fajnie[/B] :loveu:[B] Oj będzie z Leny gwiazda[/B] :loveu:
[B]No to trzymamy kciukasy żeby wyszło jak najlepiej :)[/B]

Link to comment
Share on other sites

hehe.. niezapomnimy... tak to holywood :evil_lol: ..ja niewem jak to jest z tą rują.. jak jzu jest to niema juz wycieku przez te 3 dni.. czy jest... po czuje jak by lena juz miala, ale dalej krew jest....dzisiaj wyszlysmy na podworko.. pobawic sie i zalatwic, Lena zadomem, a tu juz na podworku przez brame jakis kawaler przyszedł... kurcze.. Lena do niego.. ja szybko zaaregowalam,... przegonilam go... tylko sie powąchały... kurcze.. teraz to na podworko bede musiala na smyczy lub na licne ją wyprowadzac...

Link to comment
Share on other sites

ruja jest w trakcie trwania cieczki wystepuje w 2 tygodniu. pies normalnie krwami :)
pamietaj cieczka trwa okolo 3 tygodni i musisz ja bardzo dobrze pilnowac, jak sama zauwazylas napalony pies jest zdolny do wszystkiego nawet ogrodzenie to dla niego pestka ;)

doberek :)

Link to comment
Share on other sites

hehe.. poza niedozwolona :D( jaka ona byla malutka:D).. tak tak oczywiscie film to jest alternatywny... slychu o nim niebedzie.. ale.. bedzi ena necie chyba :D.. to bedziecie mogły go obejrzec.. ale pwnie za jakies pol roku :D... jak sie "zrobi" :D

Link to comment
Share on other sites

nienie, niema... ten film opowiada o studencie który niezabardzo sobie radzi w z nauka :P...:D.. fajny fajny, obejrzyjcie sobie.. my bedziemy w drugiej czesci, jako mały Epizot, albo wogole jakas malutka rolka, trzecioplanowa :D...... jesli damy rade.. ale niejestesmy jeszcze pewni czy niebedzie zmiany planów, bo Lena ma cieczke.. a sam reżyser o tym jeszcze niewie:evil_lol:.. wiec zobaczymy :D

Link to comment
Share on other sites

Hejo Lenka dzisiaj strasznie smutna, zle się czuje, i cały czas śpi, a to chyab dlatego, że wczoraj, dostałą kośc...i wczoraj, cała noc wymiotowała.. i dzisiaj taki chorowiutka chodzi...zatrucia dostała.....ale jak poszłyśmy na pole to sie troche rozruszała... m.in. dlatego bo zobaczyla z dwóch stron 2 kawalerów..kurcze musiaiam ich pregonic zeby Lena spokojnie sie załatwiła...
a oto zdiecia dzisiejszego smutasa:
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img440.imageshack.us/img440/9365/smutasyq1.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img393.imageshack.us/img393/9521/smutas3gu6.jpg[/IMG][/URL]

;]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...