Jump to content
Dogomania

Dwoje nierozłącznych w Dawidach


vayra

Recommended Posts

Słuchajcie nie wiem co mam zrobić. Sprawa jest następująca:
Pracuje w stajni w Dawidach, nie raz i nie dwa widzialam jak psy sasiadow lataja luzem, zazwyczaj uciekaly na przechadzki nic nikomu nie robiąc. Dziś pierwszy raz udało się żeby jedna psina podeszła, Czarnulka zawsze jak na nia patrzyłam, lub mowilam do niej podkulala ogon i uciekala, z nią jej czarny mały przyjaciel <pies ze wsia różnie bywa>. PRzyjrzałam sie i nie wiem jak ten piesek tak sie utrzymuje, pytałam w sklepie najprawdopodobniej jest bezpanski, pytalam w sklepie nie kojarza tego psa z zadnym sąsiadem. We wtorek zabieram z domu troche karmy mojemu psu i ide ja szukac, ale pytanie jest. Czy ktos moze poradzic gdzie moge ja zglosic. Jakas fundacja, a moze do schroniska abrac? Ona jest nie ufna, jak juz pozwolila mi sie poglaskac to sie cieszyla ale sie bala, ogon podkulony na plecy i lezy... Mały jest bardziej odwazny, nawet zazdrosny bo stajennego psa zaatakowal jak ten tez chcial zebym go poglaskala.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...