Jump to content
Dogomania

Diablo- czeka go śmierć! Pomocy


dudson13

Recommended Posts

[SIZE=4]Maniek to roczny amstaf. Łagodny, wesoły, przyjacielski. Niestety całe jego ciało pokrywają rany i jest potwornie wychudzony. Jest leczony objawowo, zostały przeprowadzone badania krwi, które nic złego nie wykazały. Najprawdopodobniej to alergia pokarmowa-schronisko obiecało zamówić karmę specjalistyczną, jednak kuracja w warunkach schroniskowych jest trudna Maniek potrzebuje swojego domu, który zapewni mu specjalistyczną karmę. W schronisku nie ma szans na wydrowienie. Rany się otwierają. Boimy się, że lekarz podejmie decyzję o uśpieniu, bo tak najłatwiej i najtaniej będzie. Schronisko obiecało, ale nie otrzymało obietnicy - samowolka. za duży koszt, a po co go ponosić skoro można sobie zaoszczędzić kasę....
Oto zdjęcia
MANIEK
[IMG]http://i44.tinypic.com/2crmvxd.jpg[/IMG]
[IMG]http://i41.tinypic.com/11adg2h.jpg[/IMG]
[/SIZE]

Edited by dudson13
Link to comment
Share on other sites

[B]Dudson , Maniek od wczoraj ma juz domek[/B]:multi:
Nie ma go juz w schronisku. Dom wydaje sie byc bardzo dobry :-) Mozesz o tym nie wiedziec bo to "swieza" adopcja :-)
Trzeba skupic sie na Diabelku , bo ten naprawde wymaga pomocy :(
To taka chudzinka , ze strach :( Potrzebuje srodkow by zyc :(
Podnosze chlopaka.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie dowiedziałam się o mAŃKU. Mam nowe zdjęcia Diabla, jest w tragicznym stanie. Wstawię jutro wieczorem, bo nie bedę miała kontaktu z netem do jutra z powodu wyjazdu. Wtedy też zmienię nazwę wątku. Rozsyłajcie gdzie się da. Trzeba mu pomóc.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dudson13'][IMG]http://i44.tinypic.com/t0kpqd.jpg[/IMG]
[IMG]http://i39.tinypic.com/2lx8ehk.jpg[/IMG]
[IMG]http://i43.tinypic.com/kb2g46.jpg[/IMG]
[I][B]Tak wygląda Diablo dziś[/B][/I][/QUOTE]

Dudson, u mnie sie zadna fotka nie pokazuje :( czy tylko u mnie? , czy cos jest nie tak ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kajka_72']Dudson , zdjec inni tez nie widza :( poza tym edytuj prosze pierwszy post i wyrzuc info o Manku, a napisz kilka slow o Diablo.
Zrobil sie balagan ....watek Diablo ,a info jest o Manku. O Diabelku nie ma ani slowa :(
Trudno sie polapac w tym.[/QUOTE]
Ja sprawdzałam i Emilka z TOZ sprawdzała, widać zdjęcia., Podaje link na fb. Przy takich akcjach jakie mamy ostatnio nie mam nawet kiedy zmian wprowadzać poza zmianą tematu watku. Przykro mi, prosze doczytywac o naszym Diabełku. Postaram się dodawać info na bieżąco, ale niestety czasowo nie daję rady w nowy program wejść do dodawania zdjęć. Każdy z nas ma prace, dom, działalność fundacyjna, a poza tym cała masa psiaków, które dokarmiam i opiekuję się nimi we wiosce. Jeżeli Kajka masz więcej czasu i możliwości to może porobiłabyś zdjęcia dla Diabla??

Edited by dudson13
Link to comment
Share on other sites

[quote name='dudson13']Ja sprawdzałam i Emilka z TOZ sprawdzała, widać zdjęcia., Podaje link na fb. Przy takich akcjach jakie mamy ostatnio nie mam nawet kiedy zmian wprowadzać poza zmianą tematu watku. Przykro mi, prosze doczytywac o naszym Diabełku. Postaram się dodawać info na bieżąco, ale niestety czasowo nie daję rady w nowy program wejść do dodawania zdjęć. Każdy z nas ma prace, dom, działalność fundacyjna, a poza tym cała masa psiaków, które dokarmiam i opiekuję się nimi we wiosce. Jeżeli Kajka masz więcej czasu i możliwości to może porobiłabyś zdjęcia dla Diabla??[/QUOTE]

Dudson mnie sie nie musisz tlumaczyc absolutnie :-) Nie zamierzam rozliczac Cie z czasu ....nie chce i prawa takiego nie mam....no cos TY ?;-)
U mnie i u kilku osob , ktore pytalam, foty sie nie otwierja .Zwrocilam tylko uwage na to, ze watek jest o Diable , a info o Manku, ktory ma dom ...to wszystko.
Ja nie krytykuje ...chcialam pomoc. Jesli mam zapraszac ludzi na watek, musi byc czytelny , a nie jest. Dudson, to Twoj watek i zrobisz z nim co zechcesz :-)
Ja mam 2 watki o swoich psach, z ktorych zawsze jeden jest lekko zaniedbany ....zgadnij z jakiego powodu? ... wlasnie braku czasu. Wiec rozumiem Twoj brak czasu.
Niestety ja nie mam czasu na pilnowanie tego watku..... tez mam 5 swoich wlasnych psow i kota, w tym dwa psy wymagajace intensywnej opieki, a Laura rehabilitacji, operacji i calej masy zabiegow. Mam tez dom, prace, obowiazki i kilka psow nie moich, jednak pod tylko moja opieka....nie TOZ-u, a moja.
Nie zmienia to faktu, ze jak bede w schronisku z pewnoscia zrobie zdjecia Diabelkowi :-)

Link to comment
Share on other sites

Jak tylko będziesz miała fotki daj znać, aktualne zdjęcia jak najbardziej potrzebne. Nie odebrałam tego jako pretensję, tylko sama dobrze wiesz ile teraz zimą mamy roboty w TOZ. Z każdej strony coś, nie wyrabiamy się na zakrętach a ludzi do pracy nie ma:( Przesyłamy uściski

Link to comment
Share on other sites

Po naradzie, stwierdziłyśmy, że zdjęcia Mańka zostaną usunięte gdy minie okres dwóch tygodni jak jest w nowym domu, bo tyle mają nowi właściciele czasu by ewentualnie go zwrócić, a życie niestety nas nauczyło, że wiele zwierząt wraca. Zapraszamy na wątek, którego głównym bohaterem jest DIABLO, czarny piesek który potrzebuje pilnie naszej pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...