Jump to content
Dogomania

Coco i Bono - moje kochane futra


ysmay

Recommended Posts

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pani Magdo, jak my wzieliśmy Misię ze schroniska już po kilku dniach wiedzieliśmy ( a raczej ja wiedziałam), że będzie miała towarzystwo. Nie wyobrażam sobie teraz, że Tosi nie ma i Misia jest sama:) ta rasa uzależnia. Dziękujemy za miłe towarzystwo na pikniku i przepraszamy za to koncowe warknięcie Misi na Coco...:)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dziś byłyśmy na szkoleniu i w końcu Coco pokazała swoją naturę. Czuła się na podwórku szkoleniowym jak u siebie w domu, nie uciekała już w krzaki, pięknie się słuchała.
Poem był kolejny postęp, bo Coco boi się psów dużych, a mój kuzyn przygarnął boksera. I co bokserka ją wąchała, Coco za nią trochę biegała. W domu leżała z nią w jednym pokoju w bliskiej odległości.
Jednym słowem socjalizuje się bardzo pozytywnie.
Musimy jeszcze popracować na tym, aby wychodziła z moim mężem na dwór jak ja jestem w domu (jak mnie nie ma to wychodzi), ale nie wszystko na raz.
Ostatnio ulubionym daniem Coco jest królik:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ysmay']Dziś byłyśmy na szkoleniu i w końcu Coco pokazała swoją naturę. Czuła się na podwórku szkoleniowym jak u siebie w domu, nie uciekała już w krzaki, pięknie się słuchała.
Poem był kolejny postęp, bo Coco boi się psów dużych, a mój kuzyn przygarnął boksera. I co bokserka ją wąchała, Coco za nią trochę biegała. W domu leżała z nią w jednym pokoju w bliskiej odległości.
Jednym słowem socjalizuje się bardzo pozytywnie.
Musimy jeszcze popracować na tym, aby wychodziła z moim mężem na dwór jak ja jestem w domu (jak mnie nie ma to wychodzi), ale nie wszystko na raz.
Ostatnio ulubionym daniem Coco jest królik:cool1:[/QUOTE]

szybko robi maleńka postępy,świetnie:)dzielna dziewczynka:)
w jakim szkoleniu uczestniczycie?

Link to comment
Share on other sites

człowiek całe życie się uczy mi tez się wydawało, że tylko labradory a tu proszę. Ta fundacja w swoich szeregach ma m.in. papilona, cavaliery, koty, żółwia i skunksa oczywiście są też i duże psy.
Z każdym spotkaniem szkoleniowym jest coraz lepiej:)

Link to comment
Share on other sites

to fantastycznie:)ale pierwszy raz słyszę:)
ciekawe czy na śląsku też działa ta fundacja,moja Hańcia jest bardzo posłuszna,grzeczna(za wyjątkiem wizyt u fryzjera):evil_lol:
ma fantastyczny kontakt z dziećmi, łatwo ją odwołać
możesz podać nazwę tej fundacji?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...