Jump to content
Dogomania

Lisa - mała sunia w hoteliku, szuka domu i prosi o wsparcie!


Mimisia

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Ogłoszenie w gazecie ukazało się, ale tydzień później niż myślałam. Dzięki niemu Liska znalazła świetny dom! Od wczoraj ma dom z ogrodem, super ludzi i 2 psy do towarzystwa.
Dojechała spokojnie, państwo zakupili jej piękne nowe legowisko, które od razu zaakceptowała jako swoje. Polubiły ją psy, a wielki bokser nawet jej pilnował, jak zasnęła :)
Została wczoraj wykąpana, jadła i czuła się jak u siebie. Wszystko przyjmuje ze stoickim spokojem, jest bardzo grzeczna. Państwo są zadowoleni i ja też! Warto było pomóc, ale mam nadzieję, że nie spotkam już w swoim bliskim otoczeniu takiego psa w potrzebie, bo mnie na to nie stać. Liska ogólnie czekała na dom 1,5 miesiąca - to i tak niezły wynik.

Przy okazji pozdrawiam i dziękuję za pomoc hotelikowi REMIK w Gołkowie pod Piasecznem. Wszystko mi załatwili: zawieźli Lisę do weta na sterylkę, potem na zdjęcie szwów, dobrze karmili i dbali o nią jak o własną. Szczerze polecam, nawet jak wyjeżdżacie na wakacje i nie macie co zrobić z psem - mają duży wybieg dla psów i dobre warunki - wewnątrz domu lub w kojcach na dworze.

Dziękuję też za wsparcie, kibicowanie, a jednej z forumowiczek z MIAU za opłacenie sterylizacji Lisy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...