Jump to content
Dogomania

Slalom dla kompetentnych inaczej...

Mami

Recommended Posts

[quote name='PATIszon']Ja niestety też nie mogę pracowac z Kenią na piłeczkę.
Fakt, że prędkość na torze wzrasta jej wtedy dwukrotnie, ale staje się przy tym bardzo niedokładna, skacze nieuważnie i nie to co trzeba.
Może z wiekem jej trochę przejdzie, ale póki co wolę skakać za smakołyk, bo paradoksalnie mniej jej na nim zalezy. :niewiem:

Piłeczka natomiast została wykorzystana o uczenia jej komendy "na przód". Do tego nadawała się świetnie. :wink:[/quote]

To byly piekne dni....:placz: :placz: :placz:

[quote name='AniaP']Wyciągam stary temacik, bo nie chcę zakładać nowego, a mam pytanie na temat slalomu. W regulaminie jest powiedziane, że tyczki mają być rozmieszczone w odstępach 50-65 cm. No właśnie, więc jakie odstępy spotyka się najczęściej: 50 cm, 60 cm, 65 cm czy może jeszcze inne? :roll: :roll:[/quote]

Ostatnio spotkalo sie 48 cm.:cool3:

Dla tego mysle, ze lepiej nauczyc psa na najciaszniejszym slalomie.

No dobra, dzięki za podpowiedzi :-) [SIZE=1](chociaż liczyłam na więcej :mad: )[/SIZE] i chyba zostanę w takim razie przy 50 cm [SIZE=1](w sumie, to właśnie tak trochę myślałam, ale wolałam spytać... :evil_lol: ).[/SIZE]

• 2 weeks later...

[quote name='APSA']Jakieś znaczenie to na pewno ma. Dlatego polecam ćwiczenie na wbijanych w ziemię tyczkach, bo można je sobie dowolnie rozstawiać.[/quote]
Mo niestety już za późno, klamka zapadła: dziury w drewnianym stelażu wycięte i drewniane kołeczki na tyczki pobwijane w odległościach co 50 cm. :haha: Mam jeszcze tylko problem jak połączyć 4 części slalomu w całość na czas ćwiczeń i... możemy ćwiczyć. :multi: