Jump to content
Dogomania

wrzesień


Gwiazdeczka*

Recommended Posts

  • Replies 219
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[COLOR="DimGray"]Jestem najszczęśliwszą właścicielką Yorka w promieniu kilkuset kilometrów. Zgadnijcie czemu?
Troszkę się rozpogodziło, wyszłam z Cornelką na dworek. Pomyslałam, dawno małej nie spuszczałam ze smyczy - jakieś dwa tygodnie. Odpiełam smycz, ku mojemu zdziwieniu mała wpatrzona we mnie jak w obrazek. Przypomniałyśmy sobe wszystkie znane nam komendy, poćwiczyłyśmy podawanie łapki. Potem poganiałyśmy się. Jednak potem stało się coś, co mnie bardzo zadziwiło... Cori kocha patyczki, u nas, za blokiem jest ich pełno więc nie było problemu... Maleńka przyniosła mi jeden patyczek i rzuciła przedemną. Po chwili rzuciłam jej patyczka i spryciara przyniosła mi go. Bawiłyśmy się tak dość długo. Zaraz potem postanowiłam przejść się kawałek, bez smyczy. Mała szła blisko mnie, nie oddalała się. Zaraz potem zrobiła koopkę i sioo-sioo. Pobawiłyśmy się jeszcze chwilkę patykami i poszłyśmy do domciu.
Obecnie pańcia pisze na dgm a mała Cornelka siedzi mi na kolankach ;D[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GosiaNatalka']A ja poczekam do osmego miesiaca ( tak czytalam na forum ), i mam nadzieje ze coś samo wypadnie. Narazie bawimy sie patykami oraz w przeciąganie szmatki, moze te kiełki sie trochę obluzują.A moze znacie jakieś inne sposoby na obluzowanie kiełkow?[/quote]
Moim zdaniem to nie jest dobry sposób, bo jak złamiesz psu zęba to będzie gorzej... niech sam sobie gryzie różne patyki, sznurki itp. Przeciąganie bywa niebezpieczne dla tak małego psa.

Link to comment
Share on other sites

Mój Toro jest z 19 września 2006. Zostały mu tylko 2 ząbki u góry do wypadnięcia.;) Jeśli chodzi o przeciąganie, to moim zdaniem jak najbardziej, bo przecież nie chodzi o nie wiadomo jak mocne szarpanie tak, żeby pies latał :razz:, tylko wystarczy, że trzymamy szmatkę, a pies ciągnie. To na pewno pomaga w gubieniu mleczaków.

Link to comment
Share on other sites

A jak to jest dziewczyny z trzonowcami? Bo tak , jak "przyfilowalam" dziurki po przednich i klach, taknie widze by sie cos dzialo z trzonowymi...Czy one pozniej jakos wypadaja?
Sammi skonczyla pol roku wczoraj.
Od dwoch tygodni nie przybiera na wadze.Czy nie powinnam sie niepokoic? Wazy 2,2kg

Link to comment
Share on other sites

Moonek Nasze psiaczki mineły okres intensywnego wzrostu, teraz nie beda tak szybko przybierać. Oczywiście bedą dorośleć. Widzę ze nasze dziewczynki sa podobnej wagi ale Twojej Sammi włos jest imponujący, bo moja Mika nadal wygląda jak szczenie , nie wiem kiedy ten włos zacznie jej rosnąć:oops:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...