Jump to content
Dogomania

Do oddania młody wyżeł niemiecki GDYNIA


martasekret

Recommended Posts

Ja sobie pozwolę skomentować...mimo, iż wiem, że to nie odniesie żadnego skutku.
Na miłość boską, jak można oddać swojego członka rodziny, najlepszego i najwierniejszego przyjaciela??? Przecież on ma uczucia, to nie zabawka! Psa się bierze na dobre i na złe! Cokolwiek by się nie działo pies zawsze jest z człowiekiem ( czy Pan bije, pije, kocha lub nie kocha), a człowiek? Jak widać nie. Nie ważne jakie względy osobiste Tobą/Wami kierują - pies jest członkiem rodziny, a członka rodziny się nie oddaje! To tak jak ze względów osobistych oddałaby Pani meża. Absurd!!!! Sama mam uratowanego wyżła i wiem co to dla tak wrażliwych psów znaczy! Co to dla każdego psa znaczy! Obojętnie czy z hodowli, czy ze schronu.
Z każdej sytuacji można znaleźć wyjście! My biorąc psa wiedzieliśmy, że w życiu bywa różnie - tzn. może być praca lub może jej nie być, może będzie dziecko lub może go nie będzie, może ktoś zachoruje lub też nie, może będziemy ze sobą lub też nie, może pies będzie sprawiał problemy wychowawcze, a może nie, może będzie chorował, a może będzie okazem zdrowia - ale zanim się weźmie psa trzeba sobie odpowiedzieć na wszystkie pytania - przemyśleć wszystkie opcje i odpowiedzieć sobie na pytanie CZY DAM RADĘ!!! wstyd wstyd i jeszcze raz wstyd. W sierpniu wziąć psa ze schroniska i go oddać po pół roku!!! Powinniście dostać dożywotni zakaz brania jakichkolwiek zwierząt - powód - [B]nieodpowiedzialność.[/B] Jest mi niezmiernie przykro i apelują o jedno by nie oddawać wyżlaka z powrotem do schronu. Proszę znajdźcie mu dobry kochający i odpowiedzialny dom - tyle mu się chyba należy po porzuceniu go. Piesku współczuje!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...