Jump to content
Dogomania

Luksemburg 31.03-01.04


BarbeSale

Recommended Posts

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='BarbeSale']po niemiecku.... czy ktoś może przetłumaczyć tutaj czy można zapłacić za psa na wystawie i czy 20 euro to się płaci za każdego psa bez względu na ilość, klasę itp. ?

[/quote]
No ja tez chciałą bym wiedzieć jakie są opłaty za 1, 2 psa ile wynoszą i czy mozna płacic na wystawie, jesli tak to ile i ile km z Polski tam jest? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Do Luksemburga nie jest Ok. 1000 km, tylko 1200-1300 km (z W-wy), w zależności od trasy, jaką się wybierze.

Płacić lepiej na ichniejsze konto, bo na miejscu mogą być problemy, tzn. pamiętam, że znajomi płacili więcej.

Na razie, nic więcej nie wiem na temat tej wystawy.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

To zalezy w gdzie mieszkasz w Polsce, ja do Lux-a mam prawie 1,5 tysiaca km:razz:. w tamtym roku za Lux-a trzeba bylo placic
pirwszy termin
50 euro, 45 nastepne
drugi termin
60 euro, 55 nastepne
Przy czym wystawa byla 26.03, a terminy zgloszen pierwszy 20.02, ostateczny 13.03

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kto może to niech jedzie. Ja uwielbiam wystawy w Luxembourgu i jeżdże tam co roku :) Organizacja na najwyższym poziomie, wspaniałe psy, ładne nagrody, różnorodna obsada naprawde SUPER! Żałuje że nie moge się teraz wybrać, szczególnie że lista sędziów bardzo ciekawa, ale napewno odbije sobie we wrześniu ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah']Asiaczku to moze jakis busik na lipiec??:razz:[/quote]
ale w lipcu to klubówka dla sighthoundów...

[quote name='Elitesse']hmm lipiec/ wydaje mi sie ze kolejna wystawa jest we wrzesniu ...[/quote]
"Normalna" międzynarodówka jest we wrzesniu, ale ja pisałam o klubowce...
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...