Jump to content
Dogomania

Koszt leczenia parwowirozy


karolina175

Recommended Posts

  • 3 months later...
  • 3 months later...

Witam,
Moja psinka jest właśnie w okresie rekonwalescencji po parwowirozie.
Dziś miałam rozliczenie z vetlekarzem i chciałam się zorientować ile w ogóle kosztuje leczenie.
Ja zapłaciłam naprawdę mało bo tylko 100 zł za 5 dni opieki. Czasem nawet po 2 razy byliśmy w gabinecie. Jednak Dora nie miała kroplówek bo nie doszło do takiego odwodnienia. Były antybiotyki, witaminy, nawadnianie podskórne glukozą z elektrolitami, tabletki do rozpuszczenia. Sami kupowaliśmy leki i lekkie jedzonko, to koszt około 50 zł.

Jak widzę to niewiele w porównaniu z cenami w dużych miastach. W małym miasteczku taniej. I nie wiem jak to się stało, ale trochę ludzkimi, trochę typowo weterynaryjnymi lekami udało się odratować moją sunię. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='karolina175']Mam pytanie wiecie ile kosztuje leczenie parwowirozy?[/QUOTE]
leczenie jest idywidualne ,wszystko zalezy od stanu zdrowia psa,wieku,konieczniosci podania lekow w roznej postaci no i surowicy.
I czy to jest naprawde parwo czy inne postaci zatrucia ,nie koniecznie konczace sie zejsciem smiertelnym

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...