Jump to content
Dogomania

Akita Annual 2012


DD's

Recommended Posts

Witam wszystkich,
Mam możliwość przywiezienia do Polski angielski magazyn [B]AKITA ANNUAL 2012. [/B]
Dla tych, którzy się nie orientują, jest to największy, coroczny magazyn poświęcony Akicie i Akicie Amerykańskiej .
Pięknie wydany, są w nim ciekawe artykuły, wywiady ze znamienitymi specjalistami (sędziami, hodowcami) związanymi z w/w rasami, wiele reklam hodowli ze Świata, wspaniale zdjęcia, porady, relacje z wystaw z różnych krajów (m.in. z Polski ;).

Do 15.01.12 jest jeszcze możliwość dodania reklamy swojej hodowli (zainteresowanym podam szczegóły w mailu). Oczywiście, magazyn jest w języku angielskim.

cena za magazyn – 80 PLN (15 GBP) + koszty przesyłki.

Chętnych proszę o kontakt na maila - [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] - w tytule proszę podać AKITA ANNUAL 2012
Ilość magazynów ograniczona – więc proszę się spieszyć! :)
Pozdrawiam
Justyna

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Witam serdecznie wszystkich!
W tym roku ponawiam pytanie i zapraszam do kupna magazynu [B] AKITA ANNUAL 2013. [/B]
Już od trzech lat mam przyjemność opisywania/relacjonowania osiągnięć wystawowych naszych AA. W zeszłym roku wiele naszych AA stawało na podium, co nie ukrywam sprawiło,iż pisanie Raportu z Polski przysporzyło mi wiele radości i dumy :)
Tak wiec, zapraszam wszystkich hodowców/właścicieli do zakupy magazynu...warto mieć go w domu, a tym bardziej jak np. nasze AA widnieją na zdjęciach czy zostały ujęte w wynikach z wystaw :) Dodam jeszcze, ze dzięki wspomnianemu Raportowi z Polski wiele naszych rodzimych hodowli zostanie dostrzeżona przez innych hodowców/ właścicieli Akit na Świecie, jak również jest on swoistą reklamą Polski i naszych hodowli Akit Amerykańskich :)
Zapraszam serdecznie do zakupu, i życzę wszystkiego dobrego i wiele sukcesów w 2013 roku...

Zainteresowanych proszę o maila - [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] - w tytule proszę podać AKITA ANNUAL 2013, juz kilka osób zamówiło egzemplarz, tak wiec proszę się spieszyć, ponieważ ilość jest ograniczona :)
CENA 15 GBP - 80 zl ( cena wraz z przesyłką).

Pozdrawiam serdecznie,
Justyna Daniluk

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE=DD's;20321868]Witam serdecznie wszystkich!
W tym roku ponawiam pytanie i zapraszam do kupna magazynu [B] AKITA ANNUAL 2013. [/B]
Już od trzech lat mam przyjemność opisywania/relacjonowania osiągnięć wystawowych naszych AA. W zeszłym roku wiele naszych AA stawało na podium, co nie ukrywam sprawiło,iż pisanie Raportu z Polski przysporzyło mi wiele radości i dumy :)
Tak wiec, zapraszam wszystkich hodowców/właścicieli do zakupy magazynu...warto mieć go w domu, a tym bardziej jak np. nasze AA widnieją na zdjęciach czy zostały ujęte w wynikach z wystaw :) Dodam jeszcze, ze dzięki wspomnianemu Raportowi z Polski wiele naszych rodzimych hodowli zostanie dostrzeżona przez innych hodowców/ właścicieli Akit na Świecie, jak również jest on swoistą reklamą Polski i naszych hodowli Akit Amerykańskich :)
Zapraszam serdecznie do zakupu, i życzę wszystkiego dobrego i wiele sukcesów w 2013 roku...

Zainteresowanych proszę o maila - [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] - w tytule proszę podać AKITA ANNUAL 2013, juz kilka osób zamówiło egzemplarz, tak wiec proszę się spieszyć, ponieważ ilość jest ograniczona :)
CENA 15 GBP - 80 zl ( cena wraz z przesyłką).

Pozdrawiam serdecznie,
Justyna Daniluk[/QUOTE]

Witam,
Otrzymaliśmy maila, odpowiedzieliśmy na niego,jednak ciągle otrzymujemy zwrotny komunikat
o przepełnieniu Państwa skrzynki mail.W związku z tym bardzo proszę o sprawdzenie skrzynki .

Pozdrawiam
Sławomir Kociszewski

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tifoon']Witam,
Otrzymaliśmy maila, odpowiedzieliśmy na niego,jednak ciągle otrzymujemy zwrotny komunikat
o przepełnieniu Państwa skrzynki mail.W związku z tym bardzo proszę o sprawdzenie skrzynki .

Pozdrawiam
Sławomir Kociszewski[/QUOTE]

Witam,
Z nasza skrzynka wszystko ok, przychodzą maile...proszę spróbować na ten adres, może się uda..:) [email][email protected][/email], jednak artykuł już wysłany do redakcji, wstawiłam śliczne zdjęcie Państwa AA :)
Dziękuje :)
Pozdrawiam,
Justyna Daniluk

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...