Jump to content
Dogomania

TURBO-mlody,wypasiony MAKRO JAMNIK czy pies na karpie? NIEWAŻNE, ma SUPER dom :)


eliza_sk

Recommended Posts

  • Replies 321
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kochane cioteczki, dziś dowiedziałam się, że moje słoneczko nie lubi kotecków, oj nie lubi, jednemu na spacerku bardzo chciał pogonić kota, musiałam interweniować, żeby nie dopuścić do awantury. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Turbiś opanowany, kotecek odszedł w swoja stronę ciągle fukając.

Link to comment
Share on other sites

A żebyś wiedziała, że tak!:cool3: Obserwowałaś kiedy kocio-psią pyskówkę? Kot siedzi gdzieś wyżej i posyła psu jakieś kocie bluzgi:mad: a pies dostaje szału:angryy: U mnie w domu, nawet jak zamknę kota w pokoju, to przez zamknięte drzwi tak potrafią pyskować do siebie.:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasiaw201']Czyli miałam dobre wrażenie, tak Turbus ewidentnie potraktował kotecka jako zwierzynę łowna , ale wydawało mi się , że kotecek tylko na początku się przestraszył, bo potem usiadł nastroszył się i fuczał[/QUOTE]

Czyli dopuścił się słownego znieważenia psa:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Eliza, widzę, że Wy macie same przystojniaki, nie dosyć, że śliczne to jak dobrze wychowane, sama wczoraj widziałas jak dziele z Tatusiem fotel, on się troszkę posunie to tatuś się zmieści, a już dziś w nocy, patrze mąż wstaje i idzie do kuchni się napić a za nim Turbiś tez idzie się napić, co za zgodność!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Mój mały książę maniery ma doskonałe :loveu: jest cudownym słodziakiem i przytulakiem:loveu: Tylko w tym Jędrzejowie jakieś głupie ludzie są i takie cuda na ulicę wywalają:angryy: Ale tam jest też Eliza i dzięki niej możemy się cieszyć naszymi skarbami:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja myślę,że dla Elizy rzeczą najcenniejszą jest metamorfoza psiej bidyprzeistoczonej w szczęśliwego psa o lśniącej sierści, blyszczących oczach, rozwalonego na kanapie, u boku kochającego czlowieka:loveu: Zaglądanie na watki, na bazarki też jest formą podziękowania :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...