Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
shorty1988

Chce kupić schipperke...

Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów
Od jakiegoś czasu planuję kupić psa z rasy schipperke. Mam parę pytań odnośnie tej rasy:
-jaka jest cena tego psa (wiem że jest rzadko spotykany w Polsce)
-gdzie w Polsce są hodowle
-czy to prawda że od naszych sąsiadów (Czech) istnieje możliwość kupienia tego psa po niższej cenie (mam na myśli hodowlę "od Prachovskych skal")

To by było chyba wszystko o co chciałem zapytać-piszcie wszystko co wiecie nt tej rasy, bo bardz zależy mi na kupnie tego diabełka:diabloti:

Cena jest wysoka : ] hodowle sa 3: w Bydgoszczy,Warszawie i Wroclawiu. W hodowli "od Prachovskych skal" byl tylko raz do sprzedania pies po nizszej cenie poniewaz , co tu duzo mowic nie nadawal sie do niczego: byl bardzo brzydki exterierowo.Jak chcesz taniej to zawsze mozesz podzwonic po hodowlach i popytaco tzw.: "PETy". Jak ci tak zalezy na kupnie to radze pozbierac kase przez pare lat ,pogadac z hodowcami i kupic szczeniaka po rodzicach przebadanych, z osiagnieciami i z w miare charakterem a nie nastawiac sie na kupno ochlapow.

A jaka jest średnia cena schipperke w Polsce? Właśnie nie chcę kupić "ochłapów" :P O hodowli z Wrocławia i Bydgoszczy wiem ale nic mi nie wiadomo o Warszawie-można prosić o jakieś informacje?
Powiedz mi proszę czy pies nadaje się do trzymania w domu (i jak znosi krótkie przebywanie w samotności) Z góry dzięki za odp

W Warszawie taki Pan Weterynarz ma z tego co wiem (ale moge sie mylic) pare(2) schipperkow i w zeszlym roku mialy one miot. Z tego co wiem nie maja one zadnych badan, zawodow, ale oczywiscie maja zrobione hodowlanki, hodowla jest tez zarejestrowana w ZKwP. W domu ma sie dobrze tylko jest to rasa, ktora otrzebuje codziennego ruchu/spacerow. Krotkie (!) przebywanie w samotnosci znosza dobrze jak kazde psy-byle nie za dlugie.

A jak nazywa się ta hodowla/weterynarz z Warszawy? Podaj mi namiar jeśli wiesz coś więcej. Chciałbym kupić schipperke na wiosnę/początek lata ale nie wiem co z tego mi wyjdzie

to jest strona internetowa szkoly dla psow tego pana: [url]http://www.baritus.com.pl/index.php[/url]. Nie mam pojecia jaki to jest przydomek

Znalazłam coś takiego. Myślę, że ciekawe bo za rozsądną cenę.
Został chyba ostatni piesek, wiec szybko musisz nawiązać kontakt z hodowcą.
Prodám šiperku - pejska s PP narozeného 2.4.2012. Odběr čipovaného,očkovaného pejska koncem měsíce května.Po výstavně vynikajících rodičích .Vhodný do chovu i na výstavy
Cena za sztukę [B]800.00 EUR[/B]
[URL="http://www.aukcjezwierzat.pl/aukcja23824_proda-iperku-pejska.html"]http://www.aukcjezwierzat.pl/aukcja2...ku-pejska.html[/URL]

Odświeżam swój stary temat :eviltong:

Wracam z powrotem do punktu wyjścia tzn chcę "na poważnie" kupić psa rasy schipperke-czy znacie (na obecną chwilę) hodowle w Polsce które prawdopodobnie mają/będą niedługo miały szczeniaki na sprzedaż? Z góry dzięki za odpowiedz i pozdrawiam

Witam,
Wiem że hodowla w Bydgoszczy ma szczeniaki, ale nie wiem nic wiecej w tym temacie. Możesz tam napisać i sie wypytać. Daj znać czy udało ci się kupić i co się dowiedziałeś.pzdr.