Jump to content
Dogomania

Max & Neska - Czyli Dwie Torpedy


wikikoniki

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziekujemy za wszystkie mile slowa :loveu:
Dzisiaj chialam jechac z Neska do takiego innego parku z innym wybiegiem ale nie mamy z kim a poza tym w 3city teraz taka ciapa a przez noc jeszze deszcz padal. Chyba poczekamy jeszcze troszke a na razie gdzies blizej cwiczenia... Na pzyklad w cieplutkim domciu :D
Do marca niedaleko w sumie.... Ja sie ciesze ze jet ciapa bo potem bedzie juz trawa ! :D
Wspominalam, ze za 20 dni Neskowe urodziny ? Hyba muszezazac szykowac filmik... Albo segregowac zdjecia wedlug roczkow :)


Aha, zapraszam do przeczytania notki na blogu, ni kopiowalam tutaj ale po czesci rowniez wyraza spacer. Prosze skomentujcie albo tutaj albo na blogu... [url]www.neskowo.blogspot.com[/url]


Milej niedzieli :p

Link to comment
Share on other sites

Guest Dreaming

[quote name='wikikoniki']Tak jakoś miałam iść poćwiczyć zostawanie stojące i aport na boisku a tu jeszcze pidżama na mnie siedzi :-o[/QUOTE]

Hehehe :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Dreaming

[quote name='wikikoniki']Kto zagłosuje na nas ? Ostatnio przegrałyśmy, byłyśmy na 4 miejscu :(

[url]https://apps.facebook.com/konkurs_amiplay/?ref=bookmarks&count=0&fb_source=bookmarks_apps&fb_bmpos=2_0[/url][/QUOTE]


Ja :) ( juz)

Link to comment
Share on other sites

Elo Żelo ! :cool3:
Witam jako Wiki & Pies Który Złapał Pierwszego Niby Floatera, czyli Max :p

No więc tak se wyszłam z psem na podwórko i tak se wyjęłam dyski i tak se poszarpałam i tak se wymyśliłam, że może jak przytrzymam dysk w górze to może tak se pies wyskoczy i może tak se złapie. No i tak se złapał :multi::multi: ::razz::razz:

Zdjęć nie ma :diabloti: Myślałam o nakręceniu filmiku, ale nie wzięłam aparatu. Ale jest taka se zła pogogoda, że zatrudnię kogoś do focenia jak będzie słońce..

Aha...
Wielke dzięki dla Onomato-Pei za rady i za pomoc w odważeniu się mu coś rzucić :evil_lol:

Tak coś mi się wydaje, że może jednak mamy szansę na DCDC ? :roll:

Teraz czeka nas nakręcanie poza domem :roll:

Link to comment
Share on other sites

Ale mnie nie było...
Gratulujemy sukcesów z Maxem. Filmik super :loveu: Fajnie Ci się psiaki dogadują.

Co do spacerów wspólnych. ĆWICZ, ĆWICZ a będzie lepiej :loveu:

Co do podhalana Miśka, nie umieściłam bo Bono wzięło go pod swoje skrzydła :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='understandme']Ale mnie nie było...
Gratulujemy sukcesów z Maxem. Filmik super :loveu: Fajnie Ci się psiaki dogadują.

Co do spacerów wspólnych. ĆWICZ, ĆWICZ a będzie lepiej :loveu:

Co do podhalana Miśka, nie umieściłam bo Bono wzięło go pod swoje skrzydła :loveu:[/QUOTE]

No masz szczęście, że wszystko nadrobiłaś :D

Dzięki :D

Jak odbrze... oby znalazł fajny domek :)

Link to comment
Share on other sites

Hej, słuchajcie coś mi się za każdym razem jak wchodzę na Dogo antywirus włącza więc będę musiała przerwać pisanie galeryji, ale od dzisiaj jesteśmy tu: [url]http://akiline.pl/forumbc/[/url] oraz oczywiście blogasek :D Jakby coś to pisać na gg: 22224476

Oczywiście nie przerywam na zawsze, jeszcze wrócę :diabloti:

Aha, jeszcze mój profil na yt: wikiineska tam też są nasze migawki

Edited by wikikoniki
Link to comment
Share on other sites

[quote name='wikikoniki']Hej, słuchajcie coś mi się za każdym razem jak wchodzę na Dogo antywirus włącza więc będę musiała przerwać pisanie galeryji, ale od dzisiaj jesteśmy tu: [url]http://akiline.pl/forumbc/[/url] oraz oczywiście blogasek :D Jakby coś to pisać na gg: 22224476[/QUOTE]

U mnie jest to samo od jakiegoś czasu, ale nie zwracam na to uwagi. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...