Jump to content
Dogomania

Prosze o pomoc w znalezieniu psa marzen


Ewelina22

Recommended Posts

Oczywiście, że nie jest, ale nikt nie napisał, że golden ma być przysadzisty.

Tolek ma własnie dosc podobną budowę jak Doca, a Doca budowy i wyglądu nie można nazwać seterowatym. No, chyba, że ktoś nie wie jak seter wygląda - ja akurat mam bardzo często porównanie obu ras ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gazuś']Oczywiście, że nie jest, ale nikt nie napisał, że golden ma być przysadzisty.

Tolek ma własnie dosc podobną budowę jak Doca, a Doca budowy i wyglądu nie można nazwać seterowatym. No, chyba, że ktoś nie wie jak seter wygląda - ja akurat mam bardzo często porównanie obu ras ;-)[/quote]

OK. Nie chodziło mi o dosłowne podobieństwa, ale o tą lekkość w wyglądzie i ruchu. Ale włos to Tolek, zwałszcza oddolnie :evil_lol: ma podobnie jak u setera - dłuuuugi i lejący. Na szczęście bez skrętu :cool3: .

Link to comment
Share on other sites

Lekka budowa?
No nie powiedziałabym.
Golden to golden.
Seter to seter.
Popatrz na troche lini typowo użytkowych - to są lżejsze psy.

Golden też nie powienien mieć sierści setera ;-) Seter ma bardziej jedwabistą, miękką i cienką.
Osobiście u goldena preferuje nieco twardszy włos ;-)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Mi się też podobają duże psy :loveu: . A w labkach bardzo podoba mi się to, że sa takie solidne ;) Oczywiście MIĘDZY INNYMI to ;)
Ja wogóle lubię duże psy, duże domy, duze samochody i dużych facetów ;). Aha i mam dużą rodzinę.
Sama mam oczywiście całe 161 :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Nie chcialabym zakladac nowego tematu bo jest bardzo podobny do tego..jednak chodzi o labradora, chcialabym psiaka do kochania wiec nie musi byc po wybitnych rodzicach, ale mysle takze o wystawach wiec nie chodzi mi o peta. Czy sa jakies godne polecenia hodowle na Śląsku? Prosiłabym o prv :)

Link to comment
Share on other sites

Mimo, że nie będzie to odp. na pytanie o hodowlę goldenów, proponuję najpierw sprawdzić, czy nie zakochasz się (tak jak ja) we flat coated retrieverach:loveu: Mają charakter bardzo zbliżony do goldenów- "złote" w końcu pochodzą od nich- ale różnią się wyglądem. Mają czarną lub wątrobianą, długą, przylegającą sierść, łagodniejszy stop i bardziej zbliżone wyglądem do seterów- są drobniejsze i szczuplejsze niż goldy. Chętne do nauki i zabawy, długo zostają szczeniakami. Jeśli cię zainteresowałam- lub kogokolwiek innego- zapraszam na główną stronę flatów w Polsce- [U][url]www.fcr.vel.pl[/url][/U]. Pozdrawiam! Flatomanka:laola:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...