Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
Litterka

Legowisko a ogrzewanie podłogowe

Recommended Posts

Kupuję mieszkanie, w którym zainstalowano ogrzewanie podłogowe. Pies posiada najzwyklejsze legowisko typu ponton ze ściankami (takie z gąbki). Zastanawiam się, czy warto zbudować izolacyjny podeścik na nóżkach, żeby legowisko nie nagrzewało się od ciepłej podłogi? O wypowiedzi proszę zwłaszcza posiadaczy ogrzewania podłogowego i psa w pakiecie;) Dziękuję za pomoc!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Eee, a podgrzewanie nie ma ON/OFF?
Może spytaj się byłych właścicieli gdzie leży dokładnie "siatka" pod podłogą. Bo może być tak że nie wszędzie jest położone ogrzewanie. Mam w łazience ogrzewanie i "siatka" jest położona tam gdzie się stoi/wchodzi do łazienki, np. pod pralką nie ma bo po co :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mieszkanie jest moje, nowe, a podgrzewanie jest wodne, spirala obejmuje cały pokój, rogi już mniej, bo tam rurki zakręcają. Generalnie pies śpi na kanapach ;P, ale w nocy ma spać sama w legowisku i nie chcę, żeby jej było za gorąco.

Tu więcej, jak to działa:
[url]http://ogrzewnictwo.pl/artykuly/ogrzewanie-podlogowe-modnie-i-praktycznie[/url]

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak będzie jej za gorąco to sobie pójdzie gdzieś indziej:p Mój ma trzy miejsca w mieszkaniu gdzie może się położyć (główny to fotel [url= http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS5S3knO7uDSHH2A8Xhg8f6z8HUzH3kf36TPbjuEoDwmNPDq_2S]taki[/url]; u mnie w pokoju ma materacyk a w holu dywanik kupiony w szmateksie :lol:). Jak mu nie wygodnie na jednym to idzie na inną leżankę :evil_lol: Może spraw jej dodatkowe posłanko w innej części mieszkania, niekoniecznie musi to być posłanie, może to być jakiś materacyk.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam Serdecznie
[URL="http://www.comfortbed.pl"]www.comfortbed.pl[/URL]

Jeśli legowisko ma odpowiednio gruby materac - około 10 cm, stanowi on doskonały izolator zarowno przez zimną jak i ciepłą podłogą, myślę, że nie powinno się nagrzewać od podłogówi, zwłaszcza, że podłoga nie nagrzewa się tak jak grzejniki np 55 stopni. Radzę położyć legowisko i sprawdzić ręką czy wogóle jest choć trochę ciepłe.

Share this post


Link to post
Share on other sites
W ostateczności zawsze możesz kupić [URL="http://www.petloungestudios.com/collections/featured/products/bambu-hammock-i"]coś takiego[/URL] :) Wówczas na bank pieskowi ogrzewanie podłogowe nic nie zrobi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

Announcements

×