Jump to content
Dogomania

KOLACZKI i SHELTIE!!!Gdzie jesteście.....mam do Was pytanko!


Diana14

Recommended Posts

Witam Was!!!

Ostatnio jakoś mało kolaków się pokazuje a ja mam do Was kilka pytań.

1. Czy jakiś właściciel psa rasy brytyjskiej wybiera się na zlot dogomaniaków???(więcej info.Spotkania, zlot dogomaniaków 2004)

2. Czy wybieracie się z piesami na wystawy a jeśli tak to gdzie???

Piszcie dużo!!!!!!

Może uda nam się spotkać :)

Pozdrawiam!!!!!!!!

Dianka & Limbka

Link to comment
Share on other sites

:) Pozdrowienia z małopolski :)

Mylę, że pojedziemy w tym roku na wystawy w okolicach Katowic i Krakowa bo ta rozpiętość geograficzna najbardziej nam odpowiada :wink:

Nie wiem jeszcze czy w charakterze widza czy zaryzykujemy udział czynny :wink: . Z bieżących informacji to Dartuś skończył niedawno 6 miesięcy.

Ciekawa jestem czy z Polski południowej są na tym forum Collie, a jeśli tak to skąd?

Pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

Xena.........szczerze to nie mam pojęcia czy ktoś jest z Twoich stron.....

pieseczek Darti jest sliczny i radzę go wystawiać :lol:

Aisha-a na klubówkę to nie pojedziesz z nią???A może będziesz gdzieś jako widz???

Zdzichu!Ty się wogóle nie martw, że nie masz rasowca :fadein: bo to i tak jest kolak a kolaki są naśliczniejszą rasą na świecie :lol:

A Ty jedziesz gdzieś jako widz???

Ja teraz powiem gdzie się wybieram to może się spotkamy..... :lol:

A więc Opole-24.04., Łódź-1-2.05., Kalisz i Płock-czerwiec, Toruń-połowa sierpnia, Łódź-koniec września, Częstochowa-październik i być może Poznań-grudzień :lol:

Takie są moje teraźniejsze plany ale być może pojadę gdzieś jeszcze :lol:

Link to comment
Share on other sites

Bardzo przepraszam, czy możecie mnie uświadomić co to jest BOG albo BIS ??? :oops: :( , z góry przepraszam, że jako nowicjusz nie pojmuję czegoś co dla was jest oczywiste, pewnie jest nas więcej nie rozumiejących tylko niektórzy wstydzą się zapytać. :)

Link to comment
Share on other sites

Diana - będziesz w Częstochowie, to na pewno się zobaczymy. Będę miała na tę wystawę aż 10 minut jazdy samochodem :o dawno tak daleko nie jeździłam :wink: ja jak na razie zgłosiłam na katowicką międzynarodówkę sheltika Clyde'a w młodzieży, a hova Bounty w szczeniakach :D i tego i tego to będzie pierwsza wystawa, więc trzyajcie kciuki, żebyśmy nie mieli żadnej wpadki na ringu :lol:

Link to comment
Share on other sites

Diana - będziesz w Częstochowie, to na pewno się zobaczymy. Będę miała na tę wystawę aż 10 minut jazdy samochodem :o dawno tak daleko nie jeździłam :wink: ja jak na razie zgłosiłam na katowicką międzynarodówkę sheltika Clyde'a w młodzieży, a hova Bounty w szczeniakach :D i tego i tego to będzie pierwsza wystawa, więc trzyajcie kciuki, żebyśmy nie mieli żadnej wpadki na ringu :lol:

w Częstochowie będziemy na tym samym ringu(jeśli chodzi o sheltie...)

Byłam tam 2 razy i nie jest to szczęśliwe dla nas miasto ale będziemy próbować.....chyba, że sędzia nie będzie nam odpowiadał.........

Trzymam kciuki, na pewno będzie oki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...