Jump to content
Dogomania

2xCACIB Kijów 28-29.04.07 (Ukraina)


simbik

Recommended Posts

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

[quote name='PANGEA']Macie potwierdzenia zgloszen?? Ja zaglaszalam 3 psy i na 2 mam, a trzeciego nie:shake: I nie wiem czy doszlo to trzecie zgloszenie[/QUOTE]

Do mnie nie doszedł żaden mail, aż sami do mnie zadzwonili :lol:, bo dziwili się że nic nie odpisałam - miło z ich strony :lol:. do tego bez problemu dogadałam się z panią po angielsku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='simbik']Do mnie nie doszedł żaden mail, aż sami do mnie zadzwonili :lol:, bo dziwili się że nic nie odpisałam - miło z ich strony :lol:. do tego bez problemu dogadałam się z panią po angielsku.[/quote]
No to ja ich bede meczyc od poniedzialku
Kurcze na nic nie mam czasu. Jak tak dalej pojdzie to nocowac bede w jednym z namiotow na "majdanie":diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PANGEA']juz wiem, ze psy zostaly przyjete
nie wiem tylko nadal gdzie odbywa sie wystawa :shake: i gdzie bede spac :-([/quote]

No właśnie - może macie jakiś namiar na mieszkania w Kijowie - ja od prawie dwóch tygodni próbuję zarezerwować i zapłacić, ale odwlekali to do dziś i powiedzieli "izwienitie , nie mogu Wam pomocz"..najpierw psy nie były problemem - teraz z psami nie mogą..

Właśnie się wyjaśniło i mamy trzypokojowe mieszkanie, a jedziemy tylko w dwie osoby ( dwie się wycofały).
Może jest ktoś chętny na nocleg w Kijowie ?
podam tel/ 608559477

Link to comment
Share on other sites

[quote name='simbik']My niestety nie dojechaliśmy do Kijowa :shake: , autko skasowane i najbliższe wyjazdy pod znakiem zapytania :shake: ...coś nas ostatnio pech prześladuje:-([/quote]

Beata wrocila na lawecie ale.............
z CACIBem i Championem Ukrainy :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze raz [SIZE="6"][COLOR="Red"]WIELKIE GRATULACJE [/COLOR][/SIZE] :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: dla Ciebie Paulinko i reszty dożej ekipy :lol: .

Mam nadzieję, że za rok będę miała więcej szczęścia do Kijowa. Narazie jest mi podwójnie źle, bo przez ten wypadek który mi się zdarzył nie pojechała jeszcze jedna osoba :shake: , którą tutaj chciałabym jeszcze raz przeprosić za całą sytuację, bo mimo że stłuczka nie z mojej winy to i tak czuje się potwornie głupio, że ktoś dodatkowo jest z tego powodu poszkodowany :shake: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='simbik']Mój zniknął :razz: ... i czekam jak wróci, bo w wątku o Bydgoszczy mój post systematycznie znika i pojawia się :angryy: .[/quote]

Ehhh
Chcialam napisac wyniki ale chyba poczekam, az sie dogo uspokoi.:angryy:
Wiem, ze bylo duzo Polakow i niezle im poszlo :multi: . Czyzby wszyscy czekali na usuniecie usterki:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PROZAK']:lol: A ja amstaffy kl championow psy:oops:
z gory dziekuje i pozdr[/quote]
BAKARORO END ITIBORI ZAGREY - Moskwa

DEVID CHAMPION FROM SANY TOWN - Odessa

I'TAYSON - Kijow

PARAGON FLOWER OF ANDORRA - Kijow

RANGER OF TEXAS TRIAL'S - Kijow

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...