Jump to content
Dogomania

BRUTUS- łaciaty "morderca", którego kocham nad życie.


Gosia>>>

Recommended Posts

  • Replies 989
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote=Gosia>>>;3512217]Oj Vectra nie bądź taka, podziel się pomysłami:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]

tak ostatnio zastanawiałam sie i nawet podzieliłam się z tym pomysłem z TZ by z tyłu na działce tuż koło zagonków teściowej wykopać sadzawke :evil_lol: i takiego malutkiego kajmana do niej wpuścić :loveu: :loveu: zgodził się na sadzawke ale na gada nie :placz::placz: bo pytał skąd tyle mięcha weżniemy by go karmić :shake:
nie domyśli jakiś :evil_lol: :evil_lol: mięsa ci u nas dostatek , sam sobie by upolował :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']tak ostatnio zastanawiałam sie i nawet podzieliłam się z tym pomysłem z TZ by z tyłu na działce tuż koło zagonków teściowej wykopać sadzawke :evil_lol: i takiego malutkiego kajmana do niej wpuścić :loveu: :loveu: zgodził się na sadzawke ale na gada nie :placz::placz: bo pytał skąd tyle mięcha weżniemy by go karmić :shake:
nie domyśli jakiś :evil_lol: :evil_lol: mięsa ci u nas dostatek , sam sobie by upolował :evil_lol:[/quote]

hahahaha, tylko ja ani ogródka ani działki:placz: Może chociaż jakąś małą piranię w akwarium jej podaruję:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote=Gosia>>>;3512577]hahahaha, tylko ja ani ogródka ani działki:placz: Może chociaż jakąś małą piranię w akwarium jej podaruję:diabloti:[/quote]
no no piranie też dobry pomysł :diabloti: ja to mam bujną wybrażnie :oops: :evil_lol: :evil_lol:
nie pisze publicznie bo mnie zamkną za same pomysły :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Hmmmm...... coraz częściej dochodze do wniosku, że mój pies to jest niesamowity i to nie tylko w dobrym tego słowa znaczeniu;)

Wychodzę dzisiaj rano z łazienki brutus siedzi w przedpokoju na szafce.... Na szafce z pięcioma szufladami. Ona ma około metra wysokości a on sobie siedział w najlepsze jakby był kotem a nie 30 kilowym psem...
Poza tym dzisiaj 4 razy osikał mi stopę... Nie wiem dlaczego, poprostu podchodził i lał na nogi. Chyba chciał zwrócić na siebie uwagę, bo w ostatnich dniach jestem zajęta i nie ma ciągłych zabaw i nieustających pieszczot.... O losie, co ja się mam z tym psem:angryy: . Ponieważ dzisiaj byliśmy tylko na krótkim porannym i popołudniowym pół godzinnym spacerze to Brutus jest niewyżyty i nie mogę go opanować, więc idę w tę ciemnice i mróz, żeby pies był zadowolony... Jak nie zamarznę i mnie nie ukradną to się odezwę ale gdyby tak się stało to będzie to tylko i wyłącznie jego wina:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
Nie, no żartuję chciało mi się ASTa to teraz mam, mogłam mopsa kupić, to bym brała pod pachę i na zakupy:diabloti:


Wogóle zauważyłam, że zwykłe gonienie za patykiem albo zabawa z psami już absolutnie brutusowi nie wystarczają:shake: Poważnie zastanawiam się nad jakimś psim sportem, żeby go zameczyć raz a porządnie:diabloti: Rower odpada, bo ja masochistką nie jestem ale może by ciężary pociągał troszkę....:roll: Muszę się za szelkami porozglądac.;)

Link to comment
Share on other sites

Cześć Gosiu bidulko :evil_lol: Brutus mi się coraz bardziej podoba :evil_lol: Próbuję go sobie wyobrazić na tej szafce :evil_lol:

No leć, leć na ten spacer :lol: Jak mam zamiar tu do Was wejść, to sobie zawsze myślę 'no, ciekawe co tym razem Brutus zmalował' :lol:

Wiesz, może dobry pomysł z tym sportem :) Gdyby był śnieg, to mógłby pociągać sobie jakieś dzieci z osiedla na sankach :evil_lol: Już widzę miny rodziców :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Napisał [B]Gosia>>>[/B]
Poza tym dzisiaj 4 razy osikał mi stopę... Nie wiem dlaczego, poprostu podchodził i lał na nogi. Chyba chciał zwrócić na siebie uwagę, bo w ostatnich dniach jestem zajęta i nie ma ciągłych zabaw i nieustających pieszczot.... O losie, co ja się mam z tym psem[/QUOTE]
Gosia on znaczy teren a w tym przypadku Twoje stopy czyli Jesteś jego:diabloti:
[COLOR="Yellow"]To nie jest teza to raczej taki żart:evil_lol:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziasto4']Cześć Gosiu bidulko :evil_lol: Brutus mi się coraz bardziej podoba :evil_lol: Próbuję go sobie wyobrazić na tej szafce :evil_lol:

No leć, leć na ten spacer :lol: Jak mam zamiar tu do Was wejść, to sobie zawsze myślę 'no, ciekawe co tym razem Brutus zmalował' :lol:

Wiesz, może dobry pomysł z tym sportem :) Gdyby był śnieg, to mógłby pociągać sobie jakieś dzieci z osiedla na sankach :evil_lol: Już widzę miny rodziców :evil_lol:[/quote]

[quote name='Kitka20']Gosia on znaczy teren a w tym przypadku Twoje stopy czyli Jesteś jego:diabloti:
[COLOR=yellow]To nie jest teza to raczej taki żart:evil_lol:[/COLOR][/quote]


Tego się raczej nie da wyobrazić:evil_lol: Sanki... rodzice osiedlowe dzieci na widok Brutusa raczej odciagają i dzikim galopem z przerażeniem w oczach pędzą przed siebie, wiec raczej wątpię:diabloti:



A jego to ja jestem i on o tym wie, więc czemu ta mnie olewa??:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE=Gosia>>>;3546072]Tego się raczej nie da wyobrazić:evil_lol: Sanki... rodzice osiedlowe dzieci na widok Brutusa raczej odciagają i dzikim galopem z przerażeniem w oczach pędzą przed siebie, wiec raczej wątpię:diabloti: [/QUOTE]
Ojej a taki fajny sport byłby dla Brutuska :shake: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziasto4']Ojej a taki fajny sport byłby dla Brutuska :shake: :evil_lol:[/quote]


O tak, a jakby się rozpędził to jeszcze by mnie o porwanie posądzili:):evil_lol:

Foteczka podklejonego i umęczonego (nareszcie:)) Brutuska:
[IMG]http://img461.imageshack.us/img461/8192/s5000923rx6.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Buhahahahaha Gosia powiem ci to tylko metrowa szafka :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
Lalka jak kocica po meblach chodziła :mad: z 2 metrowej szafy zdjęła karton z dokumentami i pożarła wsio :mad:

to jest terier moja droga to ma śrube w odbycie :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']Buhahahahaha Gosia powiem ci to tylko metrowa szafka :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
Lalka jak kocica po meblach chodziła :mad: z 2 metrowej szafy zdjęła karton z dokumentami i pożarła wsio :mad:

to jest terier moja droga to ma śrube w odbycie :evil_lol: :evil_lol:[/quote]


Oj ma ma i to jaką:evil_lol: Mój wujek kiedys przyszedł do nas, ma ponad 1.90 wzrostu a brutusek bez problemu dal mu buziaka:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE=Gosia>>>;3546252]O tak, a jakby się rozpędził to jeszcze by mnie o porwanie posądzili:):evil_lol:

Foteczka podklejonego i umęczonego (nareszcie:)) Brutuska:
[IMG]http://img461.imageshack.us/img461/8192/s5000923rx6.jpg[/IMG][/QUOTE]
Gosiu, a nie boli go jak mu odrywasz ten plasterki? Ja próbowałam z Torem wspomóc się plasterkami, ale te moje chyba jakieś extra klejące :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziasto4']Gosiu, a nie boli go jak mu odrywasz ten plasterki? Ja próbowałam z Torem wspomóc się plasterkami, ale te moje chyba jakieś extra klejące :roll:[/quote]


Nie, on jest gruboskórny:evil_lol: A pewnie niedługo sam sobie zdejmie, tak jak to było ostatnim razem:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Madziu a czego to on nie potrafi?:evil_lol: On jest wszechstronnie uzdolniony, takie plasterki-co to dla niego?!:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :diabloti:

A jeszcze teraz zauważyłam: ta płaskorzeźba w tle na ostatniej fotce to dzieło wszechstronnie uzdolnionego Brutusa...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...