Jump to content
Dogomania

I MWPR w Białymstoku 25-26 08.2007


Matagi

Recommended Posts

  • Replies 761
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Tangram']Na wystawie nie będzie możliwości zapisania się do Młodego Prezentera.
Zapraszam do skorzystania z formularza na stronie, tam jest także rubryka dla prezenterów.[/quote]


Ooooo,[B]Gosia!:lol: [/B]Jak dobrze,że tu zajrzałaś!!!!!!:lol: Mnie powiedziano troszku inaczej,i tym się sugerowałam:roll: Ja i mój "podpowiadacz" rozumieliśmy,że tylko na Światówkę trzeba było wcześniej zgłaszać,ja regulaminów nie czytam przeważnie....z lenistwa....:oops:
[B]Florka!:lol: sorki,za wprowadzenie w błąd:oops: :oops: :oops: [/B]
Wysyłaj z formularza!
[B]Gosia!-:Rose: [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Florka_xyz']ok napislam do zwiazku ale pislam juz 3 raz i jak nie ostane odpowedzi to sie chyuba wscekne :([/quote]

Nie wściekaj się,spox;) :lol:
Wyślij mi tego maila,przekaże komu trzeba,choć zdaje mi się,że wszystko doszło,tylko oddział ma full roboty i temu nie masz jeszcze odpowiedzi....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']Nie wściekaj się,spox;) :lol:
Wyślij mi tego maila,przekaże komu trzeba,choć zdaje mi się,że wszystko doszło,tylko oddział ma full roboty i temu nie masz jeszcze odpowiedzi....[/quote]

A my z anielskim spokojem :angel::angel::angel: czekamy na dalsze informacje na temat wystawy, stawki oraz planu sędziowania. ;)

pozdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blaira']A my z anielskim spokojem :angel::angel::angel: czekamy na dalsze informacje na temat wystawy, stawki oraz planu sędziowania. ;)

pozdr.[/quote]
Ooooo!:lol: I tak trzymać!;)
[quote name='Frytela']ja tez czekam i chyba sie nie doczekam xD
ale moje psy na szczescie przyjete są tzn maila dostałam xD[/quote]
Doczekasz,doczekasz,zgloszenia jeszcze są przyjmowane;) :lol:

[quote name='Florka_xyz']Oki Matagi to ja Ci wysle na priv:)[/quote]
Nooo,zapomnialam podac Ci tego maila:oops: ,ale Pw doszło,odpisalam Ci!:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Blaira aniołkiem... hahaha...
Pzdr.[/quote]

Kiedys trzeba zacząć :evil_lol: Już mi się znudziło bycie diabełkiem :diabloti: ...to chyba ten relaks od uczelni :lol::lol::lol:

[quote]Ooooo!:lol: I tak trzymać!;-)[/quote]Nooo...peeeeeleeeeeen relaaaaks :razz::razz::razz: Od jutra sie urlopuje ;-)

pozdr.

Link to comment
Share on other sites

Matagi - mam do Ciebie zapytanie, prośbę. Czy dałoby sie ustalić kto będzie sędziował coton de tulear, bo rasa jest wpisana zarówno do sędziny z Ukrainy jak i do p.Jakubowskiego. Suczka jest wystawiana pierwszy raz więc w Białymstoku to wszystko jedno, tylko, że trzeba szybko podjąć decyzję, czy 2 września Włoclawek z P. Jakubowskim, czy też może Częstochowa z p Każmierskim.
Zgóry dziękuję i pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cotons rule!']Matagi - mam do Ciebie zapytanie, prośbę. Czy dałoby sie ustalić kto będzie sędziował coton de tulear, bo rasa jest wpisana zarówno do sędziny z Ukrainy jak i do p.Jakubowskiego. Suczka jest wystawiana pierwszy raz więc w Białymstoku to wszystko jedno, tylko, że trzeba szybko podjąć decyzję, czy 2 września Włoclawek z P. Jakubowskim, czy też może Częstochowa z p Każmierskim.
Zgóry dziękuję i pozdrawiam[/quote]

Już wszystko wiadomo::lol:

[B]FCI 9
[/B]niedziela
(Sunday)[B]Svetlana Shevchenko (UKR)
[/B]bichon frise
bolończyk - bolognese
chin japoński - japanese chin
coton de Tuléar
hawańczyk - bichon havanais
lhasa apso
lwi piesek - little lion dog
mops - pug
spaniel kontynentalny miniaturowy - papillon
spaniel kontynentalny miniaturowy - phalene
spaniel tybetański - tibetan spaniel
pekińczyk - pekingese
pudle - poodles

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']To co, Cotonki, jedziecie?
pzdr.[/quote]

Matagi - [B]serdeczne podziekowania[/B]

Asiaczku - nie mamy z czym, nasze suczysko obszarpane po szczeniaczkach /maluchy maja prawie 7 tygodni i teraz obierają ja z resztek włosa/. Bedzie wystawiana w młodzieży ta sunia, która była w Warszawie w szczeniaczkach, musimy jakoś pomóc ułożyć nowym wystawcom plan dobrniecia do mł.championatu.

Matagi - napisz proszę, czy organizujecie konkurs na najpiękniejszego psiaka Podlasia;) i czy trzeba się do niego zapisywać, bo malucha zarejestrowana w Białymstoku, a zapowiada się tak jakbym tego sobie życzyła.
pozdrawiam serdecznie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cotons rule!']Matagi - [B]serdeczne podziekowania[/B]

Asiaczku - nie mamy z czym, nasze suczysko obszarpane po szczeniaczkach /maluchy maja prawie 7 tygodni i teraz obierają ja z resztek włosa/. Bedzie wystawiana w młodzieży ta sunia, która była w Warszawie w szczeniaczkach, musimy jakoś pomóc ułożyć nowym wystawcom plan dobrniecia do mł.championatu.

Matagi - napisz proszę, czy organizujecie konkurs na najpiękniejszego psiaka Podlasia;) i czy trzeba się do niego zapisywać, bo malucha zarejestrowana w Białymstoku, a zapowiada się tak jakbym tego sobie życzyła.
pozdrawiam serdecznie[/quote]


To nie mnie trzeba dziekować:eviltong: Ja tylko przekopiowałam ze strony naszego ZK;) .A pewien "anioł stróż" zajrzał tu przede mną i zrobił tak,żeby było okiej!;) :lol:
Z Najpiekniejszym Psem Podlasia dowiem sie i zapodam!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Już wiem!:eviltong: Niestety,nie będzie KONKURSU NA NAJPIEKNIEJSZEGO PSA PODLASIA!:shake: Dzis mi przypomniano,że od jakiegos juz czasu tej konkurencji nie ma na naszych wystawach.Zreszta w tym roku jest pierwsza miedzynarodówka /i nie ostatnia-nadzieje mam ja takową:angryy: :mad: /,a międzynarodówki rządzącą sie "innymi prawami" -regulamin FCI,gdzie nie ma konkurencji hodowlanych,par hodowlanych i zwycięstw oddziałowych/te mogą byc na klubówkach,bądź krajówkach,czy specjalistycznych wystawach,więc ....ni ma.....:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...