Jump to content
Dogomania

Fruzia prosi o pomoc w dofinansowaniu domu tymczasowego i szuka domku stałego


patrycja100

Recommended Posts

Byłam wczoraj u Fruzi. Schudła, jeszcze nie wrócila do formy, ale już normalnie wstaje i wykazuje zainteresowanie jedzeniem. Kasia nawet coś wspomniała że nieżle ciągnęła jak była na smyczy. Dostaje leki, w tym takie na poprawę krwi. Ma dobrą opiekę. Miałam ze sobą aparat ale Kasia odradziła mi robienie zdjęć jak Fruzia jest po operacji i w kubraczku. Trzymajcie kciuki by było wszystko dobrze.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 529
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='patrycja100']Byłam wczoraj u Fruzi. Schudła, jeszcze nie wrócila do formy, ale już normalnie wstaje i wykazuje zainteresowanie jedzeniem. Kasia nawet coś wspomniała że nieżle ciągnęła jak była na smyczy. Dostaje leki, w tym takie na poprawę krwi. Ma dobrą opiekę. Miałam ze sobą aparat ale Kasia odradziła mi robienie zdjęć jak Fruzia jest po operacji i w kubraczku. Trzymajcie kciuki by było wszystko dobrze.[/QUOTE]

Gdzie dokładnie przebywa Fruzieńka?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='patrycja100']Byłam wczoraj u Fruzi. Schudła, jeszcze nie wrócila do formy, ale już normalnie wstaje i wykazuje zainteresowanie jedzeniem. Kasia nawet coś wspomniała że nieżle ciągnęła jak była na smyczy. Dostaje leki, w tym takie na poprawę krwi. Ma dobrą opiekę. Miałam ze sobą aparat ale Kasia odradziła mi robienie zdjęć jak Fruzia jest po operacji i w kubraczku. Trzymajcie kciuki by było wszystko dobrze.[/QUOTE]
O Fruzi czytałam na stronie fundacji - bardzo mi przykro... Ile kilometrów pod Warszawą mieszka Fruzia? Nie mam samochodu, ale jeśli jest łatwy dojazd to chciałabym Ją odwiedzić....

Link to comment
Share on other sites

Właśnie a jak się czuje Fruzieńka ? Ja mam jazdy do Wetki z sunią mojej mamuśki na razie kroplówki ma wysoki mocznik i kreatynine , anemie, ostatnio jadła sporo potem mniej, potem zaczęła trochę machać uszami wię mamuśka myślała że to uszy poszła do jednego weta - antybiotyk ale poprawy nie było, pojechałyśmy do wetki (12km dalej) i tutaj był aparat USG - badanie krwi, okazało się że uszy są czyściutkie - tylko nerki, a raczej niedobra praca, dają już działania neurologiczne (mocz zatruwał organizm)Wetka dała jej 5 dni i albo, albo.......

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Fruzia czuje się dobrze. Jest teraz pytanie co dalej.....Czy ma byc w domu tymczasowym. Z jednej strony jest tam przyzwyczajona, czy zmiana nie byłaby dla niej stresem? Kasia dba o nią ale oprocz niej jest tam osiem psów, wiec Fruzia mieszka w klatce w przedpokoju. Jest wypuszczana, ma dobrze, ale powinna miec jeszcze lepiej.....poznać życie jakiego nigdy nie miała....kanapę, spacerki, gotowane jedzenie, brak innych zwierzat...Mam trzy psy, jakby nie to to Fruzia bylaby dawno u mnie...Co robic w tej sytuacji? Zastanawiamy sie nad tym z pania Ela z fundacji. Chcialybysmy by miala teraz wyjatkowo, najlepiej jak mozna...Jednak wymarzonego domu jak nie bylo tak nie ma.
Fruzia nie dostanie dodatkowego leczenia bo zagrazaloby jej zyciu. Bardzo mnie doluje ta sytuacja.

Link to comment
Share on other sites

Chcę ją zabrać najpierw na weekend, bo takie raptowna zmiana może być dla niej stresem. Chciałabym ją zabrać na spacer, by nowe miejsce dobrze jej się kojarzyło. Niemniej chyba teraz jest na to za zimno, Kasia uważa by Fruzia nie była za dużo na dworzu żeby się nie wyziębiła. Fruzia przytyła, juz nie jest taka chuda, nawet nie zjada naraz zalecanych porcji bo to jednak całkiem sporo jest 2x dziennie po 120 ml. Kasia dba o nią.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...