Jump to content
Dogomania

Tyson OdStira


harry280111

Recommended Posts

mamy i łysego i pp(obciętego).Nie,nie doczekasz się odpowiedzi..to galeria a nie gabinet weterynaryjny-bez urazy:).

P.S.-naprawdę bez urazy,ale to galeria fot psiaka(dla mnie po to,żeby się nie straciły w przypadku awarii kompa).Poza tym psiak nie będzie wystawiany,nie będzie rozmnażany,więc nie bardzo rozumiem sens takich pytań.

Link to comment
Share on other sites

Ależ ja nie mam nic do ukrycia :) Może po prostu mam "inne" podejście do forum :)
Jeśli psiak będzie chorował-mój kłopot-i weterynarza :)Tu po prostu zamieszczam zdjęcia :)
Naprawdę nie chciałam ani być opryskliwa ani nic w ten deseń.
Może tak się wytłumaczę(teoretycznie)-jesli powiem,że pies po nie badanych rodzicach,obawiam się komentarzy w stylu"oj,to niedobrze,oj-pies zachoruje(a tu akurat na dwoje babka wróżyła,jak mówią)".Jesli napisałabym-pies bez rodowodu-byłoby jeszcze gorzej :)
Po prostu-wstawiam fotki,żeby w razie czego ich nie stracić(a w tym jestem dobra:p-niestety).Tysonek to pupil,domowy pieszczoch..nigdy tatusiem nie będzie-czy to legalnie czy nie:razz:,nigdy nie będzie w ringu-to mnie absolutnie nie interesuje.
A to,czy hodowca pokrył przebadaną suke przebadanym psem-to sprawa jego sumienia-że tak to okreslę.Bo-przeglądając wątki-chodzi pewnie o to czy maluch nie jest"nosicielem" jakiejś choroby,którą mógłby ewentualnie przekazać potomstwu,tak?(bo,z tego co czytałam np na temat dysplazji-to,że nie jest "czysty"-nie oznacza,że na 100% zachoruje.Chyba że coś źle zrozumiałam:) )
Mnie rozpiera radość,że pies z TAKIM charakterkiem mi się trafił:).Był u weta(oględziny-zresztą kazdy pies to u mnie przeszedł)-ten powiedział,że-oględnie-wszystko jest świetnie.Powiedział mi jakie badania dodatkowe w jakim wieku psa moge wykonać.Jak wykonamy-wtedy mogę się "pochwalić"(choć nie widze w tym sensu)-wolę tę radość zostawić egoistycznie dla siebie:).Póki co-tak jak przy innych moich psach-dbam jak mogę o jego rozwój psycho-fizyczny-to dla mnie piorytet.

Może to i "dziwne podejście"-ale takie mam i kropka.Nie zmienię tego:)
Najważniejsze dla mnie obecnie to to,żeby chłopak dobrze się rozwijał,zdrowo rósł-bawił się,psocił i uczył:)Wolę sie pochwalić rozwojem psiaka-i tyle:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...