Jump to content
Dogomania

kundel bury Junior:)


Kirinna

Recommended Posts

[quote name='paulaa.']Nawet nie słyszałam o czymś takim. Ale jest gdzie tam usiąść i ilu są osobowe ? Nie wiem czy ludzie byliby zachwyceni z 3 psami w przedziale. Pewnie będą omijać szerokim łukiem. :D[/QUOTE]

to jest takie miejsce z przodu i z tyłu pociągu. albo cały wagon albo pół nie pamietam dokładnie. mozna tam wstawic rowery wiec jest sporo miejsca.
jak jechałam raz właśnie z rowerem to było chyba z 5 miejsc do siedzenia takie małe ławeczki.
na krótkich trasach(łódź - W-wa np) jeżdzi często sporo osób szczególnie na tyle ale z przodu zazwyczaj sa miejsca. tylko nie wiem jak jest z psami czy mozna tam z nimi siedzieć czy nie:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 891
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Patik']Witamy i pozdrawiamy dawno nas tu nie było i zapraszamy do nas (mamy nowego domownika :))[/QUOTE]

byłam:)

[quote name='paulaa.']co tam u was ? :smile:[/QUOTE]

na razie sie uczymy skupienia na spacerach i lekko juz się załamuje:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kirinna']
na razie sie uczymy skupienia na spacerach i lekko juz się załamuje:)[/QUOTE]
My też mamy z tym duży problem, a z racji, że Sopel jest zaczepno obronny skupienie jest dla mnie bardzo ważne. Teraz zrobiło się ciepło, to kundel zamiast fajnego skupienia podziwia roślinki, kopie dziury i nasza zmora - ciągle się tarza...
Trzymam kciuki, aby z waszym skupieniem było lepiej!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Joann']a tam nie ma co sie załamywać;p, tylko ćwiczyć i ćwiczyć;][/QUOTE]

ćwiczymy ćwiczymy tylko idzie nam(a raczej mi) tragicznie

[quote name='Kaja10014']My też mamy z tym duży problem, a z racji, że Sopel jest zaczepno obronny skupienie jest dla mnie bardzo ważne. Teraz zrobiło się ciepło, to kundel zamiast fajnego skupienia podziwia roślinki, kopie dziury i nasza zmora - ciągle się tarza...
Trzymam kciuki, aby z waszym skupieniem było lepiej![/QUOTE]

tak najpierw zaczepia a pózniej trzeba go bronić(przynajmniej mojego:)

Edited by Kirinna
Link to comment
Share on other sites

i ze mną



to miał być wskok na ręce:)
potrzebuję zdolnego fotografa, aby uchwycił ostrość bo ja ani znajomi nie potrafią
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/1402/6fa3ad84b95cf155med.jpg[/IMG][/URL]

Edited by Kirinna
Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']A jak tam krolis?[/QUOTE]
żyje jak na razie:)chociaż już się jej robi taka brzydka starsza sierść:(
właśnie ją głaszcze

[quote name='Jean']Nie plącze Ci się ta uprząż? Ja bym się bała że co chwile musiałabym odplątywać psa ;)[/QUOTE]

oj plączę:)
wczoraj się przewrcóciłam bo małpiszon mnie podciął

[quote name='Ty$ka']Świetne fotki ;]
No i ta wiosna... wyślij mi jej trochę :D[/QUOTE]

wysyłam:)
wiosna fajna, tylko temperatura -3

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kopra']oo..! się obudziłam, że macie galerię swoją :D masakra ze mną ostatnio jest hehhe no nic witam się tutaj i idę czytać co tam naskrobałaś do tej pory :D[/QUOTE]

Czesc :)....


ukradłam porównanie zrobione przez Paule
Scooby i Jun

[URL="http://img811.imageshack.us/img811/9669/porownaniee.jpg"][IMG]http://img811.imageshack.us/img811/9669/porownaniee.jpg[/IMG]
[/URL]

Edited by Kirinna
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patik']Faktycznie nie taki duży :D ale zdjęcia świetne, a Jun jeszcze śliczniejszy :)[/QUOTE]

;)

[quote name='Joann']ehhe on jest większy od mojej amstaffki a Vito przy nim to kurdupel hehehe[/QUOTE]

myślę że większy nie jest, ale na pewno szczuplejszy i krótszy(nie wiem jak to opisać:)
hm mniej masywny, zawsze jak porównuje jego kumpli spacerowych z nim to bullowate są podobnego wzrostu ale właśnie bardziej masywne i dłuższe:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...