Jump to content
Dogomania

Kasia&tosia


KASIA&TOSIA

Recommended Posts

  • Replies 593
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nio własnie tej opcji tez próbowałam smakołykami, zabawką...stoi jak sztywna....a smyczkę już wąchała, zgryzła i wszystko inne ( chciałam aby sie z nią wogóle oswoiła bez trzymania jej przeze mnie w ręce) ....wczoraj nawet wydawało jej się że jak przebiegnie się kawałek z nią to ją zgubi....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KASIA&TOSIA']pokonaliśmy zarazy:lmaa::snipersm::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: więc jak tylko w poniedziałek Pani wet zerknie nam w uszy i powie że jest oki to będziemy w końcu zaszczepieni :lol::lol: i świat stanie przed nami otworem :lol::lol:


Miłego dnia :)))[/QUOTE]

:multi::multi::multi::multi:Cieszymy się razem z Toba i Tosią!!! Na dworze przy zabawach z innymi psiakami buldożki są przekomiczne i przecudowne:loveu::loveu::loveu: łapeczka od Nero dla Tosieńki

Link to comment
Share on other sites

przekazujemy łapeczki od Tośki:)) co do spacerów i zabaw to wiem bo widziałam u nas na osiedlu już jest jeden bulgot ale facio";))))

dziś u nas fatalna pogoda wieje tak że głowy urywa i Tośka szaleje dokonała dzis prawdziwej dewastacji maty higienicznej na siusiu....wyglądało jakby śnieg sypnął w naszej kuchni....

troche ostatnio czytam forum w poszukiwaniu rad np. jedzonka. My obecnie szamamy Acanę pacifica Tośce strasznie smakuje ale chyba nie za bardzo jej służy...puszcza bąki i ma zdeczka luźniejszą kupcię ...nie mówię już o tym że wszystko w zapachu łososia:))) ale my ryby lubimy przez Wojta więc nie jest tak źle :)) Zastanawiam się co jeszcze mogłabym spróbować z karmy takiej z gatunku dla zwierzaczków wrażliwych...net jest pełen informacji ale może macie już własne doświadczenia???

Link to comment
Share on other sites

odrazu mam przed oczami Neronka jak był taki malusi:loveu::loveu::loveu: Tosieńka jest przesłodka!
Co do jedzenia to Neruś do 8 mcy dostawał RC dla BF. Zmienilismy na Acanę ale ją odstawiliśmy bo po acanie był spuchnięty i mial luźne kupy i dodatkowo robił ich aż pięć. Do 1 roku i 8 mcy dostawal Orjen (z kurczaka poźniej z ryb) i musze powiedzieć że to był najlepszy wybór. Karma droga (160 zł za 7kg) ale z wysoką zawartościa mięsa i bez zbóż. Ma też składniki chroniące stawy co jest ważne u buldożków. Nero na niej ładnie wyrósł, jest zdrowy i nigdy nie miał problemów ze skórą i sierścią. Teraz zmieniliśmy na Taste Of The Wild z bizona i też jesteśmy jestemy zadowoleni (185 zł za 15 kg więc cena dobra). Dla młodziutkiego psa polecam Orjen Puppy naprawdę rewelacyjna karma!

Link to comment
Share on other sites

wczoraj popstrykałam wieczorkiem postaram się wrzucić :eviltong::eviltong: a Tosienka ma się coraz lepiej...humorek dopisuje, wychodzimy już z choróbek na prostą i już za tydzien na 100% będziemy szczepione :multi:ale dostałysmy już pozwolenie na brojenie po cudzych ogródkach o ile znamy psy:diabloti::diabloti:Rami szykuj się na wizytę coraz większej Tośki :evil_lol:

A dziś nasza księzniczka opanowała nową umiejętność....wskakiwanie na wyrko Pani i Pańcia więc już nie ma lipy, że będzie się prosić aby ją zabrać do spania :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...