Jump to content
Dogomania

Zabawne Sytuacje Z Grzywkami !!!!!


Silky

Recommended Posts

  • Replies 128
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='arisa30']Ha ha ha :evil_lol: Extra fotka.Mój ma zakaz siadania przy stole jak jemy,ale jak pufka wolna to też się dosiada:mad:[/quote]

Mój też, ale zawsze korzysta z okazji, że wolne miejsce się znalazło. Wie, że i tak będzie musiał pójść, ale ciekawość większa.

Link to comment
Share on other sites

A mojej Kc sie pierwszy raz przytrafiło zeby spała z wywalonym jęzorem, akurat mialam aparat pod reka i to ufociłam;] Chyba sie kobita za bardzo wyluzowala;)

[IMG]http://img144.imageshack.us/img144/8103/p1010095tn7.jpg[/IMG]

[IMG]http://img291.imageshack.us/img291/2659/p1010094cb3.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']ciasteczka to nie:) odkad rybke zjadla to nic jeszcze nie skroiła:roll:
ale ta węszynoska wszystkie okruchy z ziemi zbiera i jej sie przyczepiaja do pychola, co widac na wąsikach;][/quote]
Silky dokładnie tak samo jak Twoja zbiera wszystkie okruszki. Normalnie nałóg.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ilka21']hihii:evil_lol:
nic go nie zdenerwowało,to była zabawa z beaglem. To już jego takie drugie zdjęcie podczas zabawy.Lepiej nie robić mu podczas zabawy bo wygląda jak prawdziwy wampirek:diabloti:[/quote]

wyglada jak by chciał zjesc tego beagla :( a co najmniej go zagrysc a nei bawic sie z nim :)

Link to comment
Share on other sites

czasami jak ma go dosyć albo nie chce się z nim bawić bądź jeszcze jest skupiony na panci,która coś od niego chce to potrafi zjeść.A oni jak się bawią to na całego. Z moją nową sunią Molly(zresztą grzywaczką) też ma podobne zdjęcie,tylko mniej drastyczne;) .Ale jeszcze nie mam kabelka do aparatu żeby zgrać a nie mogę już się doczekać żeby się nią pochwalić:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']moja to to robi z siebie wampira jak chce poustawiać całą ekipe po kątach:diabloti: i to sie jej udaje;) albo jak sie ją drażni to tak samo:)[/quote]
Silky już ustawiła mojego owczarka Jogasa
Na początku było źle i nawet ją ugryzł, a teraz role się odwróciły.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...