Jump to content
Dogomania

Zabawne Sytuacje Z Grzywkami !!!!!


Silky

Recommended Posts

Fajnie by było aby każdy zamieszczał w tym temacie swoje przeżycia oczywiście poparte fotkami albo i nie.
Moi znajomi nie znają tej rasy. Chciałam im pokazać ile radości i uciechy może dostarczyć taka kochajaca Grzywka.
Jak macie na to ochotę to zapraszam.
[IMG]http://img157.imageshack.us/img157/2039/silkyzpileczka1an7.jpg[/IMG]
tu na tej fotce widać nowy gatunek piłek tenisowych tzw. "Samoprzylepnych"

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 128
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pozycje do snu też ma różne niektóre typowe inne mniej typowe[IMG]http://republika.pl/blog_vj_3444488/3982929/tr/pc140135.jpg[/IMG][IMG]http://republika.pl/blog_vj_3444488/3982929/tr/p1110002.jpg[/IMG][IMG]http://republika.pl/blog_vj_3444488/3982929/tr/0.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

ja zawsze wiedziałam, że grzywki to inteligentne stworzenia ale dzisiaj mój Toffi przeszedł samego siebie.....uczyliśmy się komendy hop-akurat mi chodziło aby nauczył się przeskakiwać przez moją noge,oczywiście załapał to szybko ale później wykombinował,że po co mam skakac i się męczyć jak można nogę obejść na około:evil_lol: A jaką miał przy tym minę,że za to smakołyka nie dostał i patrzył się na mnie jak na czubka myśląc "no przecież miałem znaleźć się po drugiej str. nogi,więc o co ci chodzi?"
grzywki to inteligentne i uparte bestie.Wczoraj tak kopał przy szawce-rysując panele,a ja go odganiałam ale on ma więcej cierpliwości i uporu niż ja. Więc w końcu tam zajrzałam i co?...okazało się,że tam jest jego ucho,którego nie może wyciągnąć.....i musiałam zrobić to ja.:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Oj z kąd ja to znam ale mój potrafi się wczołgać pod szafki w kuchni :crazyeye:
A co do 'kochliwosci" to jest chętny pokryć(albo zdominować wszystko co sie rusza owtatnio przez 4 dni krył mojego kota który tylko płakał:mad: (biedny ma troche obniżony poziom kociej inteligencji;) )
A kocha wszystkich co jes dla mnie troche dziwne bo mój drugi pies jest bardzo nieśmiały.
Miałam pewna straszną historyjke a mianowicie poszłam sobie na spacerek do lasku i Oriś wypatrzył boksera który nie był skory do amorów i zaatakował. Pan samuraj (od tamtego czasu ma takie przezwisko w rodzinie) oczywiscie podjął wyzwanie przy okazji gryząc właścicielke bokserka do krwi:angryy:

Link to comment
Share on other sites

mojego psiaka to mi najbardziej szkoda,a jednocześnie śmieszy mnie jego zachowanie jak dostanie jakąś za dużą nagrodę(tu mam na myśli przysmak wielkości 2 lub 3 cm.)wędruje wtedy po całym domu do tego żałośnie piszczy i zastanawia się gdzie zakopać swoją nagrodę czy we własnym posłaniu czy może w kocu ,ale najbardziej lubi zakopywać nagrody w mojej kołdrze.najpierw oczywiście kopie dołek potem kładzie to co ma do zakopania ,wciska nosem kilka razy żeby głębiej weszło,potem zakopuje nosem i dociska pyszczkiem.Oczywiście na drugi dzień jak już jego przysmak "skruszeje w ziemi"wykopuje go i zjada:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arisa30']Witam mój Sticz chyba tak jak syn ma ADHD co objawia się zawsze wieczorem jego wariacjami po całym domu[IMG]http://republika.pl/blog_vj_3444488/3982929/tr/17.jpg[/IMG][IMG]http://republika.pl/blog_vj_3444488/3982929/tr/13.jpg[/IMG]:lol:[/quote]

swietne ten mały wygląda jakby tańczył lambadę:evil_lol:

a moje zołzy przyczaiły się właśnie poczekały aż wyjdę z pokoju na chwilkę i zżarły mi popkorn :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']nie to Kc jest bezduszną morderczynią.. mam nadzieje ze sie nim nie struje:angryy:[/quote]

chyba nie wkońcu była świeża:evil_lol:
a moje szczurze dziewczyny dostały dzis po świerszczu bardzo im smakowały normalnie się uśmiechały ze szczescia:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Właśnie wpuściłam do domu żywego bałwana o imieniu Toffi.
Jestem w szoku on ma zamiast sierści śnieg:crazyeye: . Łapy całe w kulach śniegu,ratunku co ja mam z tym zrobić....:mad: może dać szaliczek, czapeczkę, miotłę i postawić w ogródku?:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja się właśnie tego pozbyłam raz tylko wyszłam na spacer bez ubranka i przyszedł jako bałwan :D nawet na głowie miał śnieg :) godizne go suszyłam i rozmrażałam a on cały zadowolony :D bo sie wybawił w śniegu :D teraz chodzi w kombinezonie jak małe dziecko :D raczej jak wojskowy bo moro :D i sie starsznie dumny zrobił :D chociaż mój na śniegu bardziej przypomina zająca niż psa :)

Link to comment
Share on other sites

ja niestety mieszkam w bloku :( i u nas powarzny problem to sól na chodnikach :( i sie zastanawiamy czy przypadkiem nie dobrac jakis dobrych butów i doszyc do kombinezonu zeby byla jedna całośc wtedy wyeliminuje sie juz wszystkie problemy do kombinezoinu przyzywczajał sie jakies 2 do 3 tyg :) wiec moze do butków tez by sie przyzwyczaił bo mnie osobiscie zal go jak przejdzie kawalek i ucieka w snieg bo go lapki zaczynaja bolec ( choc troszke pomaga linomag, ale on woli go zlizac zamin wyjdzie na polko :) )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ilka21']Właśnie wpuściłam do domu żywego bałwana o imieniu Toffi.
Jestem w szoku on ma zamiast sierści śnieg:crazyeye: . Łapy całe w kulach śniegu,ratunku co ja mam z tym zrobić....:mad: może dać szaliczek, czapeczkę, miotłę i postawić w ogródku?:evil_lol:[/quote]
A gdzie zdjęcie tego bałwanka. Wszyscy chętnie zobaczymy.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja mam ten sam problem ale zauważyłam ,że jak jest zimniej to śnieg mniej się klei. Normalnie jak się za dużo w Narakiego nabije to niestety wstawiam psa do brodzika i polewam ciepłą wodą a potem , cóż .... suszę. Poduszeczki łap smaruję wazeliną, taką bez dodatków zapachowych albo lanoliną.

Wczoraj mój Inuyasha się rozpędził jak szalony i wskoczył w zaspę, tylko tuman śniegu było widać i za chwilę wqystawił głowę. Ale ma polarek to sobie może pozwolić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...