Jump to content
Dogomania

Zabawne Sytuacje Z Grzywkami !!!!!


Silky

Recommended Posts

Mój maluch wyrwał mi kartkę z książki i w ciągu minuty tak doszczętnie porwał, ze trzeba było wyrzucić. Najgorsze, że tą stronę miałam właśnie czytać i nie wiem, co będzie dalej :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Replies 128
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ello;) Do mnie ostatnio dzwonił telefon najpierw z kuchni ale tam go nie było, później z łazienki ale tam też go nie było i tak w poszukiwaniu dzwoniącego telefonu przeszukałam całe mieszkanie aż znalazłam tylko że cały obśliniony i w pyszczku szczeniaka:-D

Link to comment
Share on other sites

Oj Natalio skąd ja to znam? Rajstopy moje ciągle są narażone, ale nie tylko.. Ostatnio jak goście u nas byli, to mały przybiegł szczęśliwy z moim biustonoszem w pyszku. O dziwo kradnie tylko moje rzeczy :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dada']Oj Natalio skąd ja to znam? Rajstopy moje ciągle są narażone, ale nie tylko.. Ostatnio jak goście u nas byli, to mały przybiegł szczęśliwy z moim biustonoszem w pyszku. O dziwo kradnie tylko moje rzeczy :shake:[/quote]

To chyba cecha rasowa, bo moje też biustonosze kradną i jeszcze brudne skarpetki z kosza na pranie wyciągają.

Link to comment
Share on other sites

Jak ja się rano ubieram i rozwijam skarpetki , to zakładam jedną, a w tym czasie druga znika i tak w poszukiwaniu skarpetki trop doprowadza mnie do Jokko :evil_lol:

A raz jak znalazłam rajstopy to okazało się , że mają odgryzione miejsce tam gdzie stopa . Idę do kuchni , a tam z legowiska spogląda na mnie tak mała przekrzywiona w bok główka z częścią rajstop, którą szukałam :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Ja rano kiedy wiem że Silky się obudziła i jest cisza to wiem że albo zabiera się za wykładzine lub za tapete, a kiedy skapnie się że jestem na nią zła to udaje że to nie ona. Nie ma dnia by czegoś nie zmajstrowała;) Ostatnio nauczyła się zabierać z szafki babci zatyczki to uszu i wyciągać husteczki a potem rozkładać je na czynniki pierwsze:p Ale i tak ją kocham:loveu: Chociaż kiedy pogryzła mi ukochane laczki to myślałam że ją udusze:angryy:

Link to comment
Share on other sites

ba, bo to jedne laczki Toffi mi pogryzł. Teraz nie popełniam już tego błędu i buty są zabierane ale czasami Molly zabierze się za odpinanie rzepów w moich butach i lubi nosić kapcie mojej mamy:evil_lol: :diabloti: Molly jest szkodnikiem bo obgryzła ścianę i zerwała z niej tapetę-małpa ruda:angryy: :mad:

Link to comment
Share on other sites

Też próbuje Silky ograniczać jej remonty w mieszkaniu i porządki w moich rzeczach próbuje jej wynaleść zajęcia ale dla niej atrakcyjniejsze jest łobuzowanie:diabloti: jak laczki showam to za co innego się weźmie oderwała mi guziki od kołdry więc wywijam je do środka ale tem mały pyszczek i tak je wyjmie i odgryzie;) a kiedy mówię że jest nie dobrym psem to leci się do babci poskerżyć jaka to ze mnie zła pani jest bardzo cwana jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak wspaniałą rasą!

Link to comment
Share on other sites

no cała grzywka.Molly siedziała i tak niby nic nie robiła a tu guziczka w bluzce brak i panika czy zjadła czy co z nim zrobiła do pewnego momentu była to wielka zagadka, bo w kupie nie było a i nigdzie znaleźć nie mogłam aż tu kiedyś łóżko przestawiam a tam mój guziczek:lol:

Link to comment
Share on other sites

Mały nie jest aż takim szkodnikiem. Rajstopy kradnie raczej do towarzystwa (jak mnie nie ma w domu) :lol: . W każdym pokoju ma po 2,3 kosteczki walające sie po podłodze i tym sposobem udaje nam sie uniknąć zniszczeń (nie licząc tego niesczęsnego kabla):shake: . On uwielbia gryźć, musi mieć coś wiecznie w pyszczku. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Mój nic nie niszczy naszczęście... Przestroga dla innych. Nie uczcie dawać łapki psu na smakołyk. Od kiedy go nauczyłam, to gdy ktoś je przy stole Michał staje na tylnich łapach i wpycha mu łapki na brzuch, na nogi, szturcha... Upierdliwy poprotu jest... :eviltong: Ostatnio zaczął dawać dwie naraz byle by coś upolować.

Link to comment
Share on other sites

a ja to spartaczyłam, bo Molly jak widziała,że mam coś w ręku to skakała niemiłosiernie więc na wyciszenie kazałam jej siadać i teraz jak widzi,że mam i nie wydaję jej innej komendy to siada i czeka. Więc teraz muszę jej klikać za jakiekolwiek stanie na ringówce i poprawiać mechanicznie:shake: .

Link to comment
Share on other sites

U mnie ja dzielnie próbowałam odłuczyć Silky rzebrania ale babcia jej dała i od tego momętu nie daje się najeść ze spokojem:shake: .Na początku grzecznie siedzi, później skacze, kiedy widzi że to na mnie nie skutkuje to zaczyna się lamęt a na końcu foch na mnie. Ale ja się nie dam tak łatwo pokonać przez grzywke :cooldevi: Najgorsze jest to że nie moge jej tego odzwyczaić. Ale to jest taka mała psota:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...