Jump to content
Dogomania

Piękny zrównoważony HUSKY szuka domu, DT u Tośki w Chorzowie !!


elles

Recommended Posts

[B]29.12[/B] znaleziono [B]w chorzowskim parku róż[/B] czarnego, niebieskookiego husky. Pies jest posłuszny, zadbany, bez obroży/chipa/tatuażu.

SZUKAMY STAŁEGO DOMU I NOWEGO KOCHAJĄCEGO OPIEKUNA

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img53.imageshack.us/img53/2962/malamutlh3.png[/IMG][/URL]

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img179.imageshack.us/img179/5370/pieski03sh3.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pokazujemy się ponownie!
Już napisałam do osoby w sprawie ogłoszenia psa na [B]bezdomne.szpice.za.horyzontem[/B] i czekam na odpowiedż, nie widziałam żadnego ogłoszenia o zaginięciu takiego psa.
[B]Cioteczki[/B], może Wy coś wiecie, czy ktoś dopytywał w schoniskach w [B][COLOR=red]Zabrzu [COLOR=black]lub[/COLOR] Katowicach[/COLOR][/B]....?

Link to comment
Share on other sites

Masienka dziękuję :loveu: Nie jestem tam zalogowana i tego forum nie udało mi się odszukać.
Pies jest ciągle w Chorzowie, codziennie spaceruje po w/w Parku, tymczasowa opiekunka ma już jednego psa Husky, póki się nie przywiązała na amen, szuka właściciela.
O informacji do schronisk już mówiłam, zresztą ciągle o tym psie myślę i zasypuję opiekunkę (która nie może się tu zarejestrować!! - i mi też się nie udało) mailami :razz:

Link to comment
Share on other sites

[B]Masienka[/B] oczywiście że można :) ja już tam do kogoś na maila pisałam, dałam opis psa i czekałam na jakąś odpowiedź, czy to zamieszczą - wtedy bym zdjęcia posłała. Jeśli Tobie odpowiedzą (lub masz jakieś dojście inne) to pewnie!

Link to comment
Share on other sites

Super, bardzo dziekuję, jesteś niezastąpiona :)
Do schroniska w Chorzowie informacja już została wcześniej podana.
Jeśli nie znajdzie się właściciel to zaczniemy szukać nowego opiekuna, najlepiej z Chorzowa - tak aby można było się z psem zobaczyć na spacerku :)

Link to comment
Share on other sites

Elles, wielkie dzięki, :loveu:, wreszcie mogę dac głos :)
Pies jest cały czas u mnie, ma się dobrze (mam nadzieję), tęskni i chyba trochę schudł. Cały park wie, że czekamy aż własciciel się odezwie. Na razie cisza... w ten sam dzień obdzwoniłyśmy weterynarzy, schronisko i dałyśmy kartki na drzewach w parku. Deszczowo jest, więc kartki szybko spływają... Acha, napisałyśmy, że znaleziono czrnego husky, a podobno ktoś szukał malamuta. Więc może to jednak jest malamut?

Link to comment
Share on other sites

Pies jest grzeczny, posłuszny, ktoś poswięcił mu dużo czasu i uwagi - i nie wierzę, że go nie szuka. Ale - jeżeli nikt go nie szuka- to może przynajmniej ktoś go rozpozna i poda nam jego imię ? Bo sam jakoś nie chce się przedstawic :)
Dołoże kilka zdjęc, jak tylko będę wiedziała jak...
Jest informacja na stronie chorzowskiego schroniska i na bezdomnych szpicach, zamieszczałam jeszcze na 4łapy, ale nie widzę (elles widziała). Objadę okolicznych weterynarzy, może ktoś go rozpozna... ma takie przenikliwie jasnoniebieskie oczy... a jeżeli nie to nie bardzo wiem co dalej, nic o nim nie wiemy (szczepienia itp)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tośk@']Acha, napisałyśmy, że znaleziono czrnego husky, a podobno ktoś szukał malamuta. Więc może to jednak jest malamut?[/quote]

zdecydowanie nie jest to malamut :crazyeye:


wrzuc jakies dokladne zdjecia malca, albo jesli bywasz gdzies w centrum Chorzowa to daj znac, obejrzymy bestie, tak jak mowilem jest szansa ze go znam tylko z tych wczesniejszych 2 fotek nie bardzo cos widac ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tośk@']róg Hajduckiej i Dąbrowskiego, albo któryś skwer ?[/quote]

może być ... :-)

czesto jestem z psami na duzym skwerku nieopodal boiska AKS Wyzwolenie przy Floriańskiej, ale generalnie jest mi obojętne gdzie.

słyszałem że spotkałaś dziś część "mojego zaprzęgu" więc pewnie podali Ci numer telefonu. Walnij jakimś smsem to się jakoś umówimy. Dobrze byloby gdyby jeszcze "po jasnoku"

Link to comment
Share on other sites

Tośka zdjęcia wklejasz tak:
1) wchodzisz na strone [URL="http://www.imageshack.us"]www.imageshack.us[/URL]
2) wybierasz tu zdjęcie jakie chcesz dodać na strone ("przeglądaj" itd)
3) zaznaczasz "resize" i wybierasz rozmiar 320x240 (tego rozmaru są tutaj zdjęcia) albo większy.
4) klikasz host in
5) powinno pokazać się załączone zdjęcie. kopiujesz hot link for forums (1) i wklejasz go do swojego posta. Finito.

Innego wklejania zdjęc nie znam (jeszcze) ;)

Link to comment
Share on other sites

Spotkałam częśc zaprzęgu :) jadę samochodem, patrzę: częśc zaprzęgu, no to się zatrzymałam i spotkałam, mam telefon, walnę smsem :) Jestem na Floriańskiej co środę ok 19, ale to już nie jest po jasnoku, więc może jutro? zamiast w stronę różanki pójdę na spacer do was? (kawał drogi)
Elles, nic straconego, ja cały czas się wybieram do Wrocka :roll: No i wiedziałam , że jakaś dobra dusza mi podpowie co ze zdjęciami i się znowu będę musiała z jakimiś dziwnymi serwisami szarpac :oops: dzięki :p
Na szpicach od paru dni wisi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...