Jump to content
Dogomania

Sportowa galeria agilitowo-frisbowa


Victoria

Recommended Posts

[quote name='Besti']Witam po długiej niewizycie:razz:
Masakra jaka śmieszna sztuczka, skąd Ty je bierzesz i jak ją tego uczysz to nie mam ZIELONEGO pojęcia:evil_lol:


Sto lat dla Lusi:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: Prezenty i tort jest?[/QUOTE]

[quote name='rashelek']Wszystkiego najlepsiejszego dla Lu :loveu:[/QUOTE]

[quote name='Iria']Sto lat dla Lusi :multi:
A ta sztuczka z bąbelkami jest boska :D Muszę wykorzystać twój sposób na swoją psiurę :D[/QUOTE]

[quote name='Illusion']Wszystkiego najlepszego! :multi:[/QUOTE]

[quote name='Sonka95']Najlepszego dla Lusii :loveu::loveu:[/QUOTE]

[quote name='Aleksandrossa']Spóźnione wszystkiego najlepszego dla mojej kochanej księżniczki :*[/QUOTE]

[quote name='Sonka95']a Lusia dostała coś na urodzinki ? :)[/QUOTE]

[quote name='paulaa.']Najlepszego dla Lusi :loveu:[/QUOTE]

[quote name='westie_justa']Najlepszego :):):)[/QUOTE]

Dziękujemy :loveu:

Tak, Lu dostała szele i smycz do kompletu odkupione od MakeBelieve i ślicznie przez nią zapakowane, z dołączoną karteczką z życzeniami i smacznym gratiskiem :loveu:

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/201/img3572vn.jpg/][IMG]http://img201.imageshack.us/img201/2561/img3572vn.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='trabeska']Jaki słodki pyszczek :loveu:
W Twojej galerii to można tylko niuniać i titać :loveu:[/QUOTE]
A proszę, titaj sobie do woli :loveu: :razz:

[quote name='Sonka95']Szeleczki są świetne ... pasują do Lusi :loveu: [URL]http://img201.imageshack.us/img201/2561/img3572vn.jpg[/URL][/QUOTE]
mnie też się podobają :eviltong:

[quote name='Talucha']Witam się i zapisuję sobie galerię :D[/QUOTE]
heeej :multi:

[quote name='WeronikaM']śliczna , spóźnione 100 latek :loveu:[/QUOTE]
przekazałam, Lusia dziękuje :loveu:



byłyśmy ostatnio na 3 spacerach i zrobiłyśmy łącznie prawie 25 km :cool3:


[img]http://2.bp.blogspot.com/-83ulEu-l-5o/UTejoGFO-zI/AAAAAAAAAHU/P88o_NqIKS8/s1600/_MG_3662.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ceris']O mamuniu, to zdjęcie nadaje się na tapetę do kompa :loveu:śliczności.[/QUOTE]
dziękować :loveu:

[quote name='trabeska']Jaka kitecka ślicna :grins: Piękne oczy ma na tym zdjęciu :) :loveu:


To trochę się nachodziłyście :)[/QUOTE]
ona zawsze ma piękne oczy :diabloti:

[quote name='Sonka95']Wow ... to dużo kilometrów przeszliście :)[/QUOTE]
tak się wydaje ;) w sumie wcześniej pokonywałyśmy pewnie podobne odległości tylko że nieświadomie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betty_labrador']Spóźnione najlepsze zyczenia dla Piesi :D:D

ładne zdjecie :)[/QUOTE] dziękować za życzonka :3

[quote name='Izabela124.']Wpadam z rewizytą :)[/QUOTE]
witamy serdecznie :loveu:
[quote name='Besti']:mdleje: Pogięło Was?:cool3:[/QUOTE]

[quote name='paulaa.']te 25km z Naną , Lusią, czy obiema ? :cool3::eviltong:[/QUOTE]

[quote name='betty_labrador']Przeciez łącznie 25km to niedużo :D:D My z Ola95 zrobiłyśmy na jednym spacerze 11km, a srednio robimy 8-9km :P Normalka :D:D[/QUOTE]
w sumie to jakoś daleko nie było :eviltong: Tak jak mówi Beti, taki weekendowy spacer to 8-9km, nie tak dużo jak na wypad 2 razy w tygodniu ;)

Z obiema nie łaze nigdy :evil_lol: 2 pierwsze spacery z nana i ostatnie 5 km z lusia ;D


Miałam dzisiaj na PM jechać z Nuchą, ale nie pojadę, bo of kors spotkałam dzisiaj kolejnego forever alONe, który z dzikim warkotem i irokezem rzucał się na drzewa kiedy z nich spadał śnieg o.0 ... Także boję sie wyjsc z domu ;/ serio, ten pies nie wyglądał na normalnego :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...