Jump to content
Dogomania

vaness

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

+ jakieś stare znalezione na laptopie , pogoda jest taka , że nawet nie mam ochoty takiemu brudasowi zdjęć robić :lol: a on pozować mi raczej też by nie chciał;)

[IMG]http://img269.imageshack.us/img269/7546/jaaa013.jpg[/IMG]

[IMG]http://img221.imageshack.us/img221/2717/jaaa012.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rasowa2410']a jakby go całego włożyć w opakowanie-plasticzek po parówce to byłby jamniczkiem!!!!!!! :D[/QUOTE]

ooo ! :razz: no tylko nie wiem czy by się przyrodzenie jego zmieściło :oops: bo jak na chomika to ma wielkieee ! :evil_lol::evil_lol: Wacuś jest bardzo męski :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vaness']ooo ! :razz: no tylko nie wiem czy by się przyrodzenie jego zmieściło :oops: bo jak na chomika to ma wielkieee ! :evil_lol::evil_lol: Wacuś jest bardzo męski :diabloti:[/QUOTE]
zboczeniec wstrętny!!!!

Lepiej gadaj co z Toffulem się dzieje, bo słyszałam, że do weta pędzicie z pyszczkiem... :(

Link to comment
Share on other sites

co się znów dzieje z mordką to ci na chwilę obecną nie powiem :-(
ma napuchniętą "fąfelade" , widać że go to boli . Najlepsze z tego wszystkiego jest to iż on kiedyś tak miał tyle , że latem .. i niby było to alergiczne ;/ ale teraz jest zima i nic nie pyli więc pani doktor musi szukać innego wytłumaczenia . Robiliśmy ostatnio rentgena , był usypiany by zobaczyć czy z zębami wszystko okey oraz czy w gardle nic nie ma ( fąfel bardzo śmierdzi jakby coś gniło i myśleliśmy że u babci jakąś kość starą połknął głupek) dostał maść i zastrzyki - zeszło . Teraz na same święta będę musiała z nim po lekarzach biegać :placz:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Lucida Console][SIZE=4]T[SIZE=3]offik dostaje zastrzyki , jutro dostaniemy maść ;/ co mu jest to nikt nie wie , do tego zaczął sobie włosy na łapce wyrywać i musiałam ją mu zabandażować ;(
muszę chyba pomyśleć o zmianie weterynarza , gdyż ten się Toffika boi ... a ten to wyczuwa i sobie pozwala czasami na za dużo . [/SIZE][/SIZE][/FONT]

dodaję jakieś domowe zdjęcia zrobione kiedyś

[IMG]http://img13.imageshack.us/img13/1158/aaa009v.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']Duzo zdrowia zyczymy :)[/QUOTE]
już by mogło mu przejść , bo nawet wyspać się porządnie nie mogę . Jak usnę to mnie budzi żebym się nim zajęła , to drapie go np. po brzuchu i idziemy spać . usnę a on stoi mi nad twarzą albo pomrukuje , widać że go boli :-( i tak w koło - dziś w nocy go do pokoju rodziców zaniosłam i im marudził całą noc:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']Oj za duze te zdjecia max moze byc 640x640 i dawaj 5 w poscie a nie po jednym :D[/QUOTE]
nie jestem u siebie na laptopie :evil_lol: i by mi pół roku zajęło żeby dać w jednym poście :D:cool3:
tak wiem ! miał mi program wszystkie zdjęcia zmniejszać bo mam ustawione już i właśnie widać :mad::mad: następnym razem będę sama zmniejszała po kolei ..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...