Jump to content
Dogomania

Smakołyki czyszczące zęby


Stevie Rae

Recommended Posts

Witajcie,
Z powodu kłopotów z jelitami i układem pokarmowym, mój psiaczek musiał zrezygnować z jedzenia świeżych, "naturalnych" kości, dzięki którym czyścił sobie zębiska :)
Szukam smakołyku, który będzie [U]typowo na czyszczenie zębów[/U](może być przy okazji na świeży oddech, ale głównym priorytetem jest czyszczenie zębów). Macie jakieś ciekawe propozycje?
Nie chcę Pedigree Denta Stix, [U]bo chcę aby mój pupilek przez jakiś czas się tym pomęczył[/U], a Pedigree pochłonął w minutę. Niecałą.
Greenies trochę się obawiam czytając Wasze opinie .. czy słusznie? Co polecacie?
Pozdrawiam i Dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

No to w końcu jakie one są te z kącikapupila?? Twarde czy kruche?? :evil_lol::niewiem:

[quote name='Michał K.']strasznie się [b]kruszy[/b][...]to warte polecenia ze względu na smak i to, że są [b]dosyć twarde[/b][..][/quote]
:cool1:

Nat-Mare, jak je dostaniesz to napisz proszę jak to w końcu jest ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

Na wątku pojawiły się wcześniej pytania dotyczące Bubecków, tych ciasteczek kruchych ale twardych ;)
Otóż wczoraj skończyłam kilogramowe pudełko i mówiąc szczerze nie uważam tego smakołyku za żadną rewelację. Pewnie, jest twardy, mimo to jednak mój pies radzi sobie z nim w niecałą minutę. Nie zauważyłam także zmiany w czystości uzębnienia. Smakołykom trzeba przyznać jednak, że prawdopodobnie - sama nie mogłam sprawdzić, wierzę na słowo mojemu psiakowi - są smaczne i zjadane z przyjemnością. Natomiast jeśli chodzi o ich kruchą twardość - ciastka są bardzo twarde, ale kiedy już je kroimy - kruszą się. :)
Cóż, w takim razie ja nadal rozglądam się za czymś wartym uwagi :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Ostatnio trafiło mi się coś takiego fajnego: [url]http://hop-dog.pl/index.php?k6,przysmaki-z-kangura[/url]. Kosztują sporo ale wet stwierdził, że przy problemach z jelitami lub jakimiś alergiami, to mięso jest wskazane. Przetestowane, zjedzone...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

[quote name='timoen85']Witam, czy ktoś miał styczność już z tą firmą Guabi? Bardzo proszę o opinie jeśli ktoś korzystał??
Oferta brzmi całkiem nieźle :) Bardzo proszę o jakieś info na ten temat :)[/QUOTE]
Tak ja oraz moi znajomi ;) Karmy bardzo dobre,zarowno bytowka Naturals jak i ta dla otylych psow (lepsza niz wet royal ) .
Maja swietne ciasteczka do czyszczenia zebow,moj psiur je uwielbia :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Mój psiak do czyszczenia zębów i jako przekąskę, którą uwielbia dostaje specjalne kabanosy kupowane w zoologicznym. Są na wagę i niestety nie wiem jakiej firmy, ale są zielone, czerwone i brązowe. Zielone nie są tolerowane u nas w domu, ale niech tylko zabraknie czerwonych - istny szczekający dramat xD

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...