Jump to content
Dogomania

Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas


Maupa4

Recommended Posts

  • Replies 47.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Maupa4

    27969

  • Bila

    6040

  • ockhama

    3031

  • wilczy zew

    1578

[quote name='Maupa4']Pamiętacie :hmmmm:

[URL]http://warszawa.naszemiasto.pl/plebiscyt/karta/samira,19683,1208365,t,id,kid.html[/URL]

Bo ja zapomniałam :mdleje:


To jak Wam już przypomniałam to lećcie głosowac :diabloti:[/QUOTE]


A to napiszę tak jak to się na fejsbuczku pisze :)


Kochani bardzo dziękujemy za oddane na Samire głosy w głosowaniu. :Rose:
Dostała od Was ZERO głosów ... to miłe ...
Rzeczywiście jest taka paskudna ? :hmmmm:
A może to ja jestem taka ... odrażająca ? :diabloti:


Własciwe to miło dowiedziec się jak jest się ... lubianym.
Zastanawia tylko jedno: przez osiem godzin nocnych na ten watek weszło 1308 osób (no tyle miał "odsłon" miedzy północą a ósmą rano) ... i ... ?
No własnie. Wejścia z sympatii ? Chyba niekoniecznie.



Muszę się jednak w końcu nauczyc a własciwie to douczyc i zapamiętać raz na zawsze: jak chcą coś od ciebie to i po pięciu latach cię odnajda a jak cię nie znają to jak potrzebuja to poznają cię "na siłę" a ty jak ten frajer spełnisz prośbę ... No a jak ty o coś poprosisz to licz tylko na siebie.


Jeszcze raz bardzo z Samirą dziękujemy :Rose:
I chyba rzeczywiście czas ... "ze sceny zejść".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maupa4']A to napiszę tak jak to się na fejsbuczku pisze :)


Kochani bardzo dziękujemy za oddane na Samire głosy w głosowaniu. :Rose:
Dostała od Was ZERO głosów ... to miłe ...
Rzeczywiście jest taka paskudna ? :hmmmm:
A może to ja jestem taka ... odrażająca ? :diabloti:


Własciwe to miło dowiedziec się jak jest się ... lubianym.
Zastanawia tylko jedno: przez osiem godzin nocnych na ten watek weszło 1308 osób (no tyle miał "odsłon" miedzy północą a ósmą rano) ... i ... ?
No własnie. Wejścia z sympatii ? Chyba niekoniecznie.



Muszę się jednak w końcu nauczyc a własciwie to douczyc i zapamiętać raz na zawsze: jak chcą coś od ciebie to i po pięciu latach cię odnajda a jak cię nie znają to jak potrzebuja to poznają cię "na siłę" a ty jak ten frajer spełnisz prośbę ... No a jak ty o coś poprosisz to licz tylko na siebie.


Jeszcze raz bardzo z Samirą dziękujemy :Rose:
I chyba rzeczywiście czas ... "ze sceny zejść".[/QUOTE]

kompletnie nie zauwazyłam tego linku :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maupa4']A to napiszę tak jak to się na fejsbuczku pisze :)


Kochani bardzo dziękujemy za oddane na Samire głosy w głosowaniu. :Rose:
Dostała od Was ZERO głosów ... to miłe ...
Rzeczywiście jest taka paskudna ? :hmmmm:
A może to ja jestem taka ... odrażająca ? :diabloti:


Własciwe to miło dowiedziec się jak jest się ... lubianym.
Zastanawia tylko jedno: przez osiem godzin nocnych na ten watek weszło 1308 osób (no tyle miał "odsłon" miedzy północą a ósmą rano) ... i ... ?
No własnie. Wejścia z sympatii ? Chyba niekoniecznie.



Muszę się jednak w końcu nauczyc a własciwie to douczyc i zapamiętać raz na zawsze: jak chcą coś od ciebie to i po pięciu latach cię odnajda a jak cię nie znają to jak potrzebuja to poznają cię "na siłę" a ty jak ten frajer spełnisz prośbę ... No a jak ty o coś poprosisz to licz tylko na siebie.


Jeszcze raz bardzo z Samirą dziękujemy :Rose:
I chyba rzeczywiście czas ... "ze sceny zejść".[/QUOTE]

ej
ja głosowałam
i wczoraj i dzisiaj
i dzisiaj jeszcze tz i kumpelę zmobilizowałam
więc udaję, ze tego postu nie widziłam bo to nie do mni e;)

a do kiedy trwa konkurs?
i czy można gdzieś podejrzec wyniki?
bo chciałam na fredku wrzucić linkę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='3 x']ej
ja głosowałam
i wczoraj i dzisiaj
i dzisiaj jeszcze tz i kumpelę zmobilizowałam
więc udaję, ze tego postu nie widziłam bo to nie do mni e;)

a do kiedy trwa konkurs?
i czy można gdzieś podejrzec wyniki?
bo chciałam na fredku wrzucić linkę[/QUOTE]

ja też zagłosowałam ale dziś dopiero ale za to z 3 komputerów :diabloti:
codziennie możesz oddać 1 głos z jednego kompa na jedno zdjęcie a w ogóle 5 na różne kandydatury (ale my głosujemy na jedną!)
po prawej jak zjedziesz w dół to możesz zobaczyć wszystkie foty i kto ile ma głosów; niestety prowadzący ma ich ponad 300....:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']ja też zagłosowałam ale dziś dopiero ale za to z 3 komputerów :diabloti:
codziennie możesz oddać 1 głos z jednego kompa na jedno zdjęcie a w ogóle 5 na różne kandydatury (ale my głosujemy na jedną!)
po prawej jak zjedziesz w dół to możesz zobaczyć wszystkie foty i kto ile ma głosów; niestety prowadzący ma ich ponad 300....:([/QUOTE]

ja tam klikalam 5 x z jednego kompa i znajmi tez po 5 x na samire

Link to comment
Share on other sites

[quote name='3 x']mi sie wydawało, ze nalicza ok
tyle, ze pomiedzy głosami kazało mi odczekać
na górze sie pojawiał napis, ze przed chwilą głosowalam i mam znow spróbowac za chwilę[/QUOTE]

a widzisz, to ja ślepa jestem czy coś - faktycznie piszą, żeby odczekać :D Ale to pewnie dlatego, że mi katar wychodzi wszystkimi otworami na twarzy :shake:

no i w ten sposób dzięki 3x poszło 5szt od nas :) Mogłabym z pracy kolejne 5 ale tak się rozłożyłam, że nie poszłam i jutro też nie pójdę :shake: A jak w czwartek pójdę to nie wiem w co wsadzę ręce :flaming:

Edited by gameta
Link to comment
Share on other sites

[quote name='3 x']ja tam klikalam 5 x z jednego kompa i znajmi tez po 5 x na samire[/QUOTE]

[quote name='gameta']ja też, ale policzyło tylko 1 głos :([/QUOTE]

[quote name='3 x']mi sie wydawało, ze nalicza ok
tyle, ze pomiedzy głosami kazało mi odczekać
na górze sie pojawiał napis, ze przed chwilą głosowalam i mam znow spróbowac za chwilę[/QUOTE]

[quote name='gameta']a widzisz, to ja ślepa jestem czy coś - faktycznie piszą, żeby odczekać :D Ale to pewnie dlatego, że mi katar wychodzi wszystkimi otworami na twarzy :shake:

no i w ten sposób dzięki 3x poszło 5szt od nas :) Mogłabym z pracy kolejne 5 ale tak się rozłożyłam, że nie poszłam i jutro też nie pójdę :shake: A jak w czwartek pójdę to nie wiem w co wsadzę ręce :flaming:[/QUOTE]

możesz oddać 5 głosów na 5 różnych zdjęć w ciągu jednego dnia z jednego komputera; na jedno zdjecie z jednego kompa możesz oddać 1 głos dziennie;
tak czy inaczej trzeba o Samirkę powalczyc skoro przegapiłyśmy sprawe....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']możesz oddać 5 głosów na 5 różnych zdjęć w ciągu jednego dnia z jednego komputera; na jedno zdjecie z jednego kompa możesz oddać 1 głos dziennie;
tak czy inaczej trzeba o Samirkę powalczyc skoro przegapiłyśmy sprawe....[/QUOTE]

to dlaczego dopiero jak pięc razy kliknełam TAK Na Samirę pojawił mi się opis: "Z Twojego komputera została oddana maksymalna liczba dziennych głosów na wybranego kandydata."
na żadnego innego kandydata nie klikałam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']możesz oddać 5 głosów na 5 różnych zdjęć w ciągu jednego dnia z jednego komputera; na jedno zdjecie z jednego kompa możesz oddać 1 głos dziennie;
tak czy inaczej trzeba o Samirkę powalczyc skoro przegapiłyśmy sprawe....[/QUOTE]

Nie,nie - możesz oddać 5 głosów na Samirę, ale musisz odczekać pomiędzy kolejnymi głosami chwilę - mi się udało 5szt na Samirę dzisiaj :)
Wepchnęłam na swojego fb prośbę o głosy, ale nie liczę na odzew - jak 2-3 osoby klikną to już będzie super.

Link to comment
Share on other sites

maupa znów znikła
i jak ja mam się od nowa naumieć hu is hu ?
dobrze, że Samirę klikam codziennie to i wiem jak wygląda ;)

(tak tak, przypominam o konkursie w którym startuje Samira[URL="http://warszawa.naszemiasto.pl/plebiscyt/karta/samira,19683,1208365,t,id,kid.html"] - klik - [/URL])

Link to comment
Share on other sites

jezu jak dziwnie :(

Maupa wracaj Samirka już wysoko poszybowała :)

 

O matko - chwilowo - masakra. Z forum masakra.

 

Malgośka - nie wracam ;)

 

 

Samira baardzo dziękuje za głosy :Rose:

I oczywiście prosi o jeszcze - to  potwornie ambitna dziewczynka jest. Jak się niestety okazuje. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...