Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
juliola

Trencin 2012

Recommended Posts

Czy ktos ma moze wolne miejsce na sobote do Trencina dla 1 osoby z nieduzym pieskiem ? Ok. Warszawy ?

Mój Boże na wczorajszej wystawie w Wilnie została mi odświeżona pamięć i już wiem kim jest sędzia na VII-ke ;) Od rana wydzwaniałam do Trenczyna i na szczęscie udało mi się wycofać psy (mam taką nadzieje)... Uff to byłaby prawdziwa tragedia sie tam pojawić :D

hmm a ktoś co z rasami nieujętymi w rozpisce sędziowania? można się zgłaszać?:evil_lol:
czysto hipotetycznie - miałby ktoś miejsce w autku na sobotę?:razz:

Hej,
ja jade vanem, oplem zafira, mam wolną tylną kanapę, w bagazniku beda jechaly moje burasy, jak cos w kennelu.
Jade na sobote i zostaję do finałów, bo mam zgłoszoną parę hodowlaną.
Mogę kogoś zabrać. Koszt przejazdu to paliwo na pół, winiete i ewentualny parking.
Pozdrawiamy

do dziś są zgłoszenia, czy orientujecie sie, jak tam u nich - przedłużają? Zgłaszał ktoś z Was przez net? Dziś mogę zgłosić, ale zapłacę jutro...
Napiszcie jak to najlepiej zrobić, aby psa przyjęli. Wypisuję ten formularz na ich stronie, ale nie wiem jak wysłac, gdzie załączniki itd

Jeśli sie nie myle to zgłoszenia są przyjmowane pocztą, a termin był już przedłużony.
Ale może mi sie pokręciło...

[CENTER][FONT=Arial][COLOR=black]Attention: after filling up the form, please print it out, sign and send to the organizer´s address by registered mail. [/COLOR][/FONT]
[B][FONT=Arial][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial]wyslalam mailem :cool3:[/FONT][/B][/CENTER]

modusvivendi z tego co cytujesz wynika jasno, ze zgłoszenia mają być wydrukowane, podpisane i wysłane pocztą.

Dopiero co wczoraj prowadziłam korespondencję mailową z organizatorami i wyraźnie zaznaczali by koniecznie wysłać zgłoszenie pocztą.

[quote name='RudaPaskuda']może jestem naiwna, ale czy jest już może spis wystawców?;>[/QUOTE]

Tak, jest co jakiś czas uaktualniany spis wystawców i obsadzenie klas.

[quote name='cornadore']Talagia, a co z tym sędzią jest nie tak?[/QUOTE]

Nie ma zielonego pojęcia o wzorcu seterów angielskich. Żal pieniedzy, benzyny i czasu na takie bzdurne oceny. Przynajmniej tak uważam w swojej rasie i nas już na liście wystawców na całe szczęście nie ma :)))

Dzisiaj ze skrzynki wyjełam potwierdzenie na Trencin.

W środku - niespodzianka.
Dla osoby,która zgłosi swoje psy na wystawę 2xBratysława w maju - znizka 5 euro za każdego psa. Ciekawa propozycja:)

pzdr.