Jump to content
Dogomania

Włosy pod uszami strasznie posklejane


Sokół1994

Recommended Posts

[quote name='Sokół1994']Nie wiem czy coś można z tym zrobić i czy to wogóle ważne ale mój berneńczyk ma strasznie posklejone włosy na uszach od wewnętrznej strony tak jakby mu ktoś tam olej wylał czy coś. Jest czesany codziennie, uszy tez mu czyszcze. Aż nieprzyjemnie go tam głaskać..;][/QUOTE]

w ogole to wazne
jak ma posklejane wlosy na uszach od wewnetrznej strony, to znaczy, ze cos sie dzieje, plyn do czyszczenia usz(ow),wyrwac martwe wlosy, jak nie bedzie spokoju do weta, pewnie jakas bakterie

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Podczas czyszczenia uszek plynem. Woskowina moze sie rozpuszczać i osiadać na włoskach. Mam PONke ze zdrowymi uszami i poprostu myle uszy razem z całym psem przy kompaniu robie tak juz przy drugim psie uszy trzeba poprostu dobrze wysuszyć wcikiem i zrobic to po wieczornym spacerze żeby juz nigdzie nie wychodził. Weterynarz nigdy nie stwierdził zapalenia ucha i podobnych rzeczy w zwiazku z moczeniem uszu.

Link to comment
Share on other sites

Podczas czyszczenia uszek plynem. Woskowina moze sie rozpuszczać i osiadać na włoskach. Mam PONke ze zdrowymi uszami i poprostu myle uszy razem z całym psem przy kompaniu robie tak juz przy drugim psie uszy trzeba poprostu dobrze wysuszyć wcikiem i zrobic to po wieczornym spacerze żeby juz nigdzie nie wychodził. Weterynarz nigdy nie stwierdził zapalenia ucha i podobnych rzeczy w zwiazku z moczeniem uszu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...