Jump to content
Dogomania

Kraków: gdzie najlepiej po pomoc?


Soshka

Recommended Posts

Mój piesek ma podejrzenie nowotworu prostaty, jest powiększona mimo, że jest wykastrowany ;( W dodatku nie podobają mi się dwie do tej pory nieszkodliwie wyglądające brodawki na ciele - jedna jakby trochę ściemniała, a druga krwawi, chociaż może sobie po prostu mechanicznie uszkodził, ale... OK, dość tego kasandryzmu. Mam nadzieję, że to jeszcze nie TO...

Natomiast, zawczasu, zanim będę miała wszystkie wyniki badań mojego maluszka i będę sobie skakać pod sufit z radości albo wypłakiwać się tu na forum i zapożyczać na leczenie, zwracam się do Was z serdeczną prośbą:

Czy wiecie kto w Krakowie najlepiej zajmuje się chorobami nowotworowymi u psów? Kto Wam pomógł, gdzie się zwrócić? Czy w Krakowie można liczyć na leczenie psa np. naświetlaniami albo chemo w razie takiej konieczności (czy w przypadku szans na wyleczenie)?

A poza tym, może dobrym pomysłem byłoby stworzyć osobny temat z listą polecanych gabinetów i weterynarzy według województw i miast? Jak sądzicie? To na pewno ułatwiłoby życie spłakanym i roztrzęsionym pańciom odwiedzającym to forum?

Jeszcze się podzielę [URL="http://www.stajenka**********/boks-3-arka-noego,4/prostata-u-psa-a-nowotwor,1321.html"]takim linkiem[/URL]. Podoba mi się wypowiedź pani wetki, brzmi konkretnie i rozjaśnia w głowie! Ja się w każdym razie nieco uspokoiłam. Gwiazdki w linku należy zastąpić frazą "**********", z kropką na początku. Jakieś zabezpieczenie antyreklamowe pewnie. Myślę, że w tym przypadku rekomendacja znalezionego w sieci materiału nieszkodliwa?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...