Jump to content
Dogomania

Cezar ma dom !!!


szafra

Recommended Posts

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja trzymam kciuki !!!! :evil_lol::evil_lol:

Po Cezara przyjechało bardzo fajne małżeństwo. Będzie mieszkał w domu z ogródkiem, bez innych zwierząt, bez małych dzieci ( Państwo w wieku ok. 55 -60 lat). Bardzo dobre wrażenie na nas zrobili. Poznali się z Cezarem, pospacerowali, poczochrali po futrze. Bardzo spokojni i stonowani ludzie. Mieli owczarki od zawsze i wiedza jak z nimi postępować. O Cezarze wszystko wiedza - jak było i dlaczego wrócił do schroniska. W razie problemów będą się z nami kontaktować.
Jestem dobrej myśli ! :loveu:
Żeby tylko Cezar się sprawował jak trzeba.

Link to comment
Share on other sites

Goldi jest, Grom też jest. Telefonów nie było .
Jest jeszcze suczka Sara albo Kora - właściciel oddał ją za opłatą - została adoptowana, ale cały czas uciekała. Do starego domu miała bardzo blisko. Przeskakuje płoty, wychodzi z kojca - wspina się i górą wyłazi. Otwiera furtki ... Potrzebny jej dom taki, gdzie będzie pracować i być z człowiekiem. Musi mieć zajęcie. Jest młoda - ok 3 lat.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szafra']Ja trzymam kciuki !!!! :evil_lol::evil_lol:

Po Cezara przyjechało bardzo fajne małżeństwo. Będzie mieszkał w domu z ogródkiem, bez innych zwierząt, bez małych dzieci ( Państwo w wieku ok. 55 -60 lat). Bardzo dobre wrażenie na nas zrobili. Poznali się z Cezarem, pospacerowali, poczochrali po futrze. Bardzo spokojni i stonowani ludzie. Mieli owczarki od zawsze i wiedza jak z nimi postępować. O Cezarze wszystko wiedza - jak było i dlaczego wrócił do schroniska. W razie problemów będą się z nami kontaktować.
Jestem dobrej myśli ! :loveu:
Żeby tylko Cezar się sprawował jak trzeba.[/QUOTE]

Suuuuper wieści :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:
A gdzie Go wypatrzyli ???
Z ogłoszeń ?
Trzymamy kciuki :):):)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...