Jump to content
Dogomania

GONIA/Czila owczarka bez ogonka szuka domu! :(


xmartix

Recommended Posts

  • Replies 451
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no to super wiesci.
nie bylo mnie tu od dluzszego czasu i od razu jakis pozytyw :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:

Marta czy dalej wplacac ta moja 10 na Czilke czy masz jakas inna biede ktora moge niewiele ale wspomoc?

Link to comment
Share on other sites

nie mam juz żadnej bidy do pomagania jak na razie
dzięki za wpłaty
doszły jeszcze wpłaty od Malicji i Rodziców Adeli, potem wpisze na 1-szą

Czila ma dzisiaj sterylkę, juz miała, na razie nie wiem co i jak, ale myślę, że będzie dobrze. Mam info z wczoraj, że nowi właściciele są Czilą zachwyceni, sunia grzeczna i miła. Nie ma za dużo kręcenia się w kółko.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

w końcu wiadomo! :)
cytuję:
[I][FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=blue][FONT=Verdana][I]Byliśmy w niedzielę u Czili na poadopcyjnej. Teraz nazywa się MUDRA (po ukraińsku mądra). Rządzi w domu i zagrodzie. Ma się świetnie, wesoła, uśmiechnięta i pełna energii. Nowa pańcia ma tylko wyrzuty, że taka „chuda”, ich pozostałe owczarki mają sporą nadwagę. [/I][/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Czila znowu wróciła... nie dogadała się z sukami nowego opiekuna, żarła się bardzo bardzo mocno, nie pomogły wizyty behawiorysty :(
Jest w bezpłatnym dt, ale do końca m-ca tylko, nie wiem co dalej :(

do pilnowania okazała się być rewelacyjna, w kontakcie z psami i ludźmi - też, pies ideał,ale do suk to ma takie zacięcie że hej..

Link to comment
Share on other sites

Tak, miała kilka deklaracji ale skasowałam to z 1 posta... postaram się odzyskać dane, aczkolwiek nie wróżę żeby ktoś miał wolne fundusze.
porobiłam kilka ogłoszeń dla Czili na ale.gratce, gumtree, tablicy, powinna byc na naszym tozowym FB i jest na stronie TOZu.
Kontakt poprawny

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...