Jump to content
Dogomania

GONIA/Czila owczarka bez ogonka szuka domu! :(


xmartix

Recommended Posts

[quote name='monika083']biedna mala:( Marta, zapisz mnie na 20zl poki co na 6 miesiecy.W srode zrobie zlecenie stale,[/QUOTE]

Martka, moja deklaracja byla na 6 msc , niestety mam niepewna sytuacje z praca,dlatego wole nie skladac stalych dekl. postaram sie w lipcu przelac grosz.W tym miesiacu nie dam juz rady.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 451
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dzwoniłam! Z nasza sunią wszystko ok, nic się nie zmieniło, dobrze się czuje, bawi się z innymi psami, szczeknie jak trzeba, uwielbia leżeć na plecach i być głaskana!
Ma jeszcze cały worek karmy.
Więc to nas nie martwi
Martwi nas tylko brak domu!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

nowa wpłata od Maja602 i Słomka22 :) dziękuję

Czila ma juz dług 1000 zł!!! Kilka osób nie wpłaca...
pomocy! Nie ma ani kasy ani domu!!!! TOZ nie jest w stanie utrzymywać Gońkę cały czas :-(
co robić???

Edited by xmartix
Link to comment
Share on other sites

słuchajcie, mam w końcu dla Gońki DT (trzeba będzie kupować karmę i leki) w ok. Wrocławia, sunia tonie w długach, poza tym coś nie można jej poprzez ogłoszenia wyadoptować, jak będzie blisko Wro, to, jak pisałam już, będzie brana na akcje adopcyjne TOZ i pokazywana ludziom, powinna wtedy znaleźć dobry dom stały.
Poszukuję transportu dla niej do Wrocławia jak najszybciej. 30 lipca ma już umówioną sterylizację.
Pomóżcie ogłaszać.
Na transportowym już napisałam.

Link to comment
Share on other sites

Sunia w nocy z sb na nd dotarła do Wrocławia. Okazało się, że od razu po przyjeździe ma szansę na pojechanie od razu do DS. W nd trafiła do DS. Duży teren do pilnowania, pan ma 3 owczarki. Muszę dopytać szczegółów czy to przy domu jest czy co. raczej przy domu, ale nie chcę mieszać. Zdałam się na naszego kolegę z TOZ Mirona i Demi. Mówią, że dom super! Gońka dogadała się z rezydentami. Dzisiaj będziemy wiedzieć co u niej i dopytam szczegółów.
Sterylizacja jest przesunięta na nast pn (8-go), niech oswoi się w nowej sytuacji.
Trzymajcie kciuki! Puścimy po kilku dniach jak już będziemy na 100% pewni, że jest ok.

aha, doszła wpłata od Essme, dziękuję.
Wstrzymujemy wpłaty!

Link to comment
Share on other sites

w końcu się dowiedziałam, sunia mieszka w domu z wielkim ogrodem, tam też pan prowadzi własną działalność, pan i pani mają ok 50 lat, bez dzieci (w domu), kotów. Są bardzo zadowoleni z Czili. Sunia biega z owczarami, jest dobrze. Niedługo Miron podjedzie osobiście zobaczyć co i jak.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...